Bunu özellikle erkeklere soruyorum lütfen baksınlar.

Sevgilinizle kavga ettıgnızde gunlerce uzak kalabılıyorsunuz yazıyorsunuz ama bizler çoğunlukla bunu yapamıyoruz hep yazıyoruz. bunu nasıl başarıyorsunuz gerçekten çok özeniyorum size..

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsiyet sırrı söylenmez .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Erkek genelde kinci bir varlık oldugu için bu böyle başkalarıyla konusmaya baslarlar yapmadıkları şeyleri denerler kafalarını dagıtmak falan filan ama unutmakı yine düşünüyorlardır sadece fazla gurur yaparlar içlerine atarlar mesaj atarlarsa karsısndakı ınsana muhtac oldugunu hssetdırıcklerını dsunurler :)

0|0
    0|0
  • Yani diğer erkekleri bilemiyorum ama ben gururumdan kil aldirmam , o yazacak dediysem bir ömür bekleyebilirim .

Sabirliyim , inatçiyim , gururluyum .

0|0
    0|0
  • Kırılan Kisinin Psikolojik Durumuna Baglı Bir Sey ..

0|0
    0|0
  • Benim öyle dertlerim olmuyor sıkıntı gelir bana çünkü mesaj yaz bekle cevap gelmesin tekrar yaz again again again

0|0
    0|0
  • Erkeklerdeki aşk değilde ondan :)

0|0
    0|0
  • Bizde idrak zor oluyor. Uc dort gun vurdumduymaz oluyoruz sonra kiz ilgi gostermeyince biz kivraniyoruz.

0|0
    0|0
  • Yazdıkda Ne OLdu ? yazıyOruzz Cevap VeriLmiyOr !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklere sormuşsun ama cevabını büyük oranda tahmin edebldiğim için yazıyorum. Başka kızlarla konuşuyorlar ve eğer peşine düşerse ipleri senn eline vereceğini ve sonsuza dek bunun böyle süreceğini biliyorlar. Az çakal değil bu hödükler!

0|0
    0|0
  • kim kime ne yazmış, anlamadım :/

0|1
    0|0
  • erkekler böyle bende erkekler gibi olmak istiyorm bu konuda :/

0|0
    0|0
  • Walahi bende yazmam bir defa damarima basildimi kac ay yazmam. !

0|0
    0|0
  • Çünkü başka kızlara giderler biz akıllarına bile gelmeyiz bacım.

0|0
    0|0
  • çünkü erkek asla kapılmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...