Çıkma teklif eden kız itici midir?

bana çok aşık diye mi düşünürsünüz azgın diyemi düşünürsünüz?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır değildir, saygı duyuyorum, ama ısrarcıolunca itici oluyor.

1|0
    0|0
    • nasıl ısrarcı?

• yok ben böyle yapmam zaten geri çevirirse bir daha yorganın altından çıkmam utancımdan :d

• Utanışacal bir şey yok. İsteyenim bir, vermeyenin 2 yüzü kara.

Erkekler Ne Diyor 22

• düşünmem ben.illa biri teklif edecek demi.erkek reddedilirim düşüncesiyle uzak durur belki.kız bilir ama erkeğin cevabını

1|0
    0|0
  • Kızların açısından erkeklere teklif götürmesi gayet normal olarak bulurum...

Ancak tekliften sonra alınan karardan sonra yapılan her türlü hareketler unutulmaz.Her hareketi dikkatli olması gerekir ve bir yandan da aşırıya kaçırmaması lazımdır.Aksi halde farklı düşüncelere sebep olabilir...

0|0
    0|0
    • hiç bir şey anlamadım daha açıklayıcı olabilirmisin?

• ona güvenim sonsuz

• Kendine iyi bak..İyi geceler..Sahura hazırlık..ByeS...

• sen en basta bu sorunun cevabını erkeklerde ara kızların cevaba bakma derim :)

benim cevaba gelirsen niye abaza olsun ki insan sevdiğini grurla söylemeli kız ya da erkek farketmez bu

1|0
    0|0
    • bencede kızlar nazlı ol kaç kovalasın bilmem ne erkeklerse ence çıkma teklif eden kız güçlüdür diyor

• tabiki kızlara inanma ya yok mok felan derler ama öyle bir duruma düşünce kendileri de edebilerler yani teklif edemiyorsan bile en azından yönlendirki o sana etsin :) bu durumda tabi senn güçlü olduğunu gösterir

• Takdir Ederim ..

1|0
    0|0
  • valla keşke bizede teklif eden biri olsa bu arada bu gönül neden itici veya farklı sapıkhane düşüncelerde olsunki

1|0
    0|0
    • yani azgına bak çıkma teklif ediyo demezlermi

• hiç birşey yapamaz dersin kötüyse çok çok kanaat notunu kırar :)

• Ndn itici gelsinki sevgisine guvenirim belkide asik olurum

1|0
    0|0
  • O ne demek :)

1|0
    0|0
    • ney ne demek?

• süper sözdü :D

• azgınlıkla ne ilgisi var çok güzel bir hareket.

1|0
    0|0
  • Aslaa , hayat müşterek değilmidir , seviyorsa söylemesi çok güzel.Ben taktir ederim şahsen.

1|0
    0|0
  • Kızların erkeğe çıkma teklifi etmesi bana kalırsa çok saçma.Bana kalırsa çevrendekiler kötü karşılar pardon ama ( oruspu ) muamelesi görürsün söylemesi benden

0|0
    0|0
  • hayır itici değildir. ama teklif edeceği kişi çok önemlidir. efendi, ağır başlı birine teklif edilmeli. diğerlerine sakın ama sakın :)

0|0
    0|0
    • ya asıl ondan korkuyorum peşinde o kadar çok kız var ki bana bakarmı

• bir şeyin neticesini bilmek, bilinmezin acısını çekmekten iyidir.. gidip konuşman kötü bir şey değil.. ama karşındaki bunu taşıyacak karakterde biri mi? yanlış adamla gidip konuşma da! sonra anlatır sağa sola "şu kız bana teklit etti" diye. moron mu yok.. sadece bu hususa dikkat et. geri kalan hiçbir şeyi sallama.

• genelde erkeklerden bekledikleri için bazı kesimler tarafından itici yorumlanabilir ama bence değil

0|0
    0|0
  • İtici değil basittir

1|0
    0|0
    • nesi basittir

• aranızda mesefaler bunlar yol olarak değil dağ gibi ikinizde geçemiyorsunuz çünkü beraberliğiniz ikinizin hayatında kocaman yaralar açıcak boyutta 1 ay sonra okulu bırakıyorum ben onun öğrencisiyim ve bir daha asla onu göremiycem bu benim için ölüm demek ya açılıcam ya bir daha göremiycem şimdi ne yapmalıyım?

• O zaman açıl. Yoksa bir ömür içinde kalır, yüreğini sızlatır. Umarım sonu güzel olur.

• Etek giyen erkek kadar.

0|0
    0|0
  • seviyo mu diye düşünüyoruz :)

0|0
    0|0
  • Birlikte olma isteğini söylemesi gayet normaldir. Ama ''benimle çıkar mısın'' iticidir.

0|0
    0|0
    • dimi ya zaten bende böyle söylemem seni çok seviyorum falan derim bide ağlıymmı ben ağlasam ne düşünürsün mesela sen

• yani senin için ağlayan kız dahamı çekicidir?

• Ağlayan hatuna zaafım vardır evet. Ama teklif ederken ağlaması da abuktur.

• en azından sevgisine güvenirim hem azgındır hem seviyodur

0|0
    0|0
  • durum dan duruma değişir :)

0|0
    0|0
  • Basit bir kız net !

0|0
    0|0
    • erkekler teklif eder diye bir kural yok kızlara asık oldukları erkekge cıkmak teeklifi eder ama bir erkek acısından Zaman geçtikce basitleşmeye dönüşür Kızı kullanır gibi örnek veriyorum Ben asık degilim sana cıktıgım kızda yok sn geeldn söledin Kabul edrmm zaman geçer sıkılırım senden '' böle düşünüyorum ben

• zamanla daha çok aşık olucağına inanıyorum çünkü o çocuk benim sevgilim OLACAKK! :D

• ne bilyim nasıl ettine bağlı

0|0
    0|0
    • arayıp şöyle desem : seni çok seviyorum bunu söylemeden ölmek istemedim en azından bunu bil istedim (burada ağlıyorum) .D nasıl?

• bilmem ya içinden nasıl geliyorsa o şekilde konus bence bana kalsa ben benim konustum kıza seviyorum la seni varmı*diyecemde :D işte maçoluğumu şimdilik saklamam lazım haha :D

• değildir nezaman buluşuyoruz ?

0|0
    0|0
  • ne alaka niye itici olsun çok normal hoşlanıyorsan git söyle

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya ben sahsen yapamam. benimde hoslandigim biri var bulustukta ama belli edemedim. mesela aramiorum bile beni yanlis anlar. pesimden kostu derdirtemem ben.

0|0
    0|0
    • böyle bir şey demez ve gelen erkek cevapları genel olarak çok güçlü bulurum yönünde

• bende kalkamam işte emin olamıyorum :(

• ya eger o senden hoslansaydi sana yaklasirdi bence? taniormusunuz birbirinizi.

• Kesinlikle çıkma teklifi etme.

0|0
    0|0
    • mesaj attığım an söylemek zorundayım o öğretmenim ve numarasının bende olduğunu bile bilmiyor numaramı nasıl aldın diye sorucak

• Oha öğretmen mi :O Kaç yaş büyük senden

• çıkma teklifinizi *** neys.

0|1
    1|0
Yükleniyor...