Ben bir anneyim veee bugün

bugün kızımın kıyafetlerini yıkarken daha önce hiç görmediğim bir iç çamaşırı gördüm yıkamış ve kurumaya bırakmış neden sakladığını sorduğumda kaçamak cevaplar verdi ve benim değil dedi neden böyle bir şey yapmış olabilir ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Diğerlerinden çok farklıysa özenip almış veya hediye almış olabilir.

0|0
    0|0
    • farklı değil normal çamaşır ama benden niye gizliyor ?

• Regl v.b. bir nedenden dolayı çamaşır ihtiyacı olduysa almıştır fakat sana söylemeye utanıyordur. Pek çok sebep olabilir.

Erkekler Ne Diyor 6

• belki kız özel bir durumunda ki çamaşırını sizin yıkamanızı istemedi kendi halletmek istedi

her ay böyle yapacak belki

0|0
    0|0
    • Bunu yeni almış ilk defa gördüm

• Kotu Bir Sey Yapmıs Olabilir Onu Dinlemelisiniz ..

0|0
    0|0
  • aaa :) söyleyemem :D üzgünüm sonuçta sizde genç oldnz sayın bayan :D

0|0
    0|0
  • Farklı derken nasıl yani hem de endişelenmek için yeterince büyük mü kızınız?

0|0
    0|0
    • sonbahar da 20 yaşına girecek

• Efendim artık bu tür birşeyle karşılaşmak neredeyse normal hale geldi belki bir vatandaş hediye etmiş olabilir anlatabildim mi?

• sevgilisi hediye etmiştir teyze, üstüne gitme kızın , :D vay amk güldm

0|0
    1|0
  • verdiği cevaplar celişkiliyse durum vahim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• aklınıza kötü şeyler neden geliyor ki? regl olmuştur. batmıştır çamaşır utanmıştır yıkamıştır. ya da akıntı gelmiştir aşırı ondan yıkamıştır. olur böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • kaç yaşında kızınız?

0|0
    0|0
  • Kendine iç çamaşırı alma hakkı ve özgürlüğü yok mu kızınızın? Ben kendim alırım ve annem bilmez bile. Siz her çamaşırını bilmek zorunda mısınız onu anlamadım? Küçük değil sonuçta kızınız; çamaşır da alabilir, yıkayabilir de.

0|0
    0|0
  • Heves etmiştir nolucak.

1|0
    0|0
    • benden neden gizliyor ki ?

• Utanmış olabiliruçuk bir modelde.

Yükleniyor...