Yakın zamanda kaslarımda bir gelişme olur mu?

Arkadaşlar ben 1 haftadır kas çalışıyorum.Zayıfım.Ne kadar yesemde kilo alamıyorum zaten.İnternette hocalar diyorki proteinle karbonhidratlı yiyecekler ye.Yağlı yiyecekler yeme diyor.Ben önüme geleni yiyorum yağlı yagsız farketmiyor.Çok yağlı yesem bile vücudumda bir gram yağ yok.Ama bir okadarda protein çok tüketiyorum.Anneme sordum.dediki , oğlum sen yağlı yiyebilirsin sen kilo almıyorsun senin boyuna ve kasına gidiyor,kilona gitmiyor.hiç birşey olmaz dedi.Kaslarımda bir gelişme olurmu yakın zamanda ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• kaslarında gelişme olur ama çok çalışman şart

0|1
    0|0
    • Ben şoyle düşünüyorum. yağ tabakası kasın üstünde oluşur.Kasa engel olmuyor.Ne kadar protein alırsan ne kadar çalışırsan okadar kasın olur.Kas aynı kalıyor yağda kasların üstünde tabaka oluşturuyor.Kassız gosteriyor.Ondan sonra o yağları eritirim kaslarım meydana çıkar .Doğrumu acaba.Haftada 3-4 gün çalışıyorum o üç dört günde 1 haftalık yağı veriyorum zaten.bi haftada ne kadar çok yağ yersen ye etse etse 2-3 cm çıkar

• doğal beslenirsen asla zararı olmaz tatlım

• teşekkürler :*

• bilmem olurmu acaba

0|0
    0|0
  • Olabilir..düzgün çalışırsan

0|0
    0|0
  • dikkat et kalp damar hastası olma

0|0
    0|0
  • yediğin yağlar boyuna ve kasına gitmiyor. iç organlarının etrafına ve damarlarına gidiyor. ileride kalp hastası olabilirsin yani. düzenli beslenme gerekli. aşırı zayıfsan diyetisyenden yardım alabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anladığım kadarıyla senin metabolizman normalinde üzerinde çalışıyor. Bazı insanlar demir yese demiri eritecek metabolizmaya sahiptirler. Kilo alman için düzenli beslenmen gerek yemek saatini meyva saatini kesinlikle kaçırmıcaksın, benim de çok zayıf bir arkadaşım vardı hep dertliydi kilo alamadığı için diyetisyene gitti 15 kilo aldı :) Kas öyle 2 ağırlık kaldırmakla olmuyor uzun süreli sabır isteyen bir iş, kilo almaman yağlı yiyeceklerle beslenebilirsin anlamına gelmiyor, yağ kas onarımını engeller. Kasları proteinler güçlendirir ve geliştirir.

0|0
    0|0
    • Zaten proteinli yiyecekler daha çok tüketiyorum.Ama yağ tabakası kasın üstünde oluşur.Kasla alakası yok.Kas aynı kalıyor yağda üstünde oluyor tek.Kas çalışırkende gün gün o az yağlerı eritirim diye düşünüyorum.Doğrumu acaba

• Et yemeği tavuk yemeği pilav makarna sarma vs. yiyorum.Günlük doğal yemeklerden.Önüme geleni yiyorum işte.Bi sakıncası olmaz dimi

• Sorunun aynısını ben sormuştum. Gelişiyo gelişiyo ama çok zor gelişiyo. Kasların çalışınca şişiyo 1-2 saat sonra iniyo. Yağ yok çünkü

0|0
    0|0
  • yahu arkadas 1 haftada nasıl bir gelişme bekliyorsun yani nasıl bir spor yaptında kas olcak hemen eger daha yeni basladıysan ilk 1 hafta vucudun alısması lazım agrıcak kasların sonra dogal yolla kas yapcaksın bide zayıfsın bunun tek cözümü var fazla ögün yemek yemelisin yani günde 3 yerine 5 ögün yemek yemelisin baska türlü kilo alamazsın

0|0
    0|0
    • Kardeşim cümleyi tam okumamıssın yakın zamanda demiştim.

• yag tabakası kasın üstünde olusuyor ama zayıfsın normal kilona ulastıktan sonra yagları kaslara cevirmek için ugrasırsın hele bir kilo alda :D

• Çok saol kardeş.Bu dediklerini yapacağım.Senin hakkın ödenmez valla :D

• karbonhidrat lara dayan onlar kilo aldırır.

0|0
    0|0
  • Boyun,kilon kac?

0|0
    0|0
  • Öyle çokta abartma. ve kilo almak istiyorsan kilo aldırıcı protein tozları var onu kullan.

0|0
    0|0
  • Hayal kırıklığına uğratmak istemem ama kilo alman için daha çook zamanın var.Bak başladığımda 46 kiloydum yürüyen iskelettim.Şimdi 66 falanım vücut yağ oranım %4 5 civarı baklava falan var çok şükür.Uzun ve geniş bir zamana yay acele etme sabırlı ol meyvesini alırsın

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...