Spor salonuna gitmeye utanıyorum :(

Boyum 1.63,kilom 56. Basen bölgesinde yağlanma var biraz,evde ne yaptıysam olmadı,zaten disiplinli ve düzenli bir şekilde egzersiz yapamadım tek başıma. Spor salonuna gitsem hallolacak ama çok utanıyorum gitmeye. Şimdi oradaki herkes fit olacak,bir ben böyle yağlı yağlı... :( Ne yapsam bir akıl verin...

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yav sen meseleyi çözmek istemiyorsun, beyninde duvarları örmüşsün ! Arkadaş spor salonuna giden herkes anasının karnından fit olarak mı geliyor. Obez bir insan da değilsin, kim nasıl görünüme sahipse sahiptir, önemli olan sen kendinle barışık ol istediğin vücudu yapmak için çaba harca ! Emin ol spor salonlarına ilk giden çoğu kişinin senden bir farkı yok bunu sakın problem etme, spor salonlarında 140-150 kilo insanlar var onlar ne yapsın insan içine çıkmasınlar mı ? SBiran önce güvenini topla ve git salona kaydol emin ol şimdiye kadar beklediğin için kendine kızacaksın ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ordakilerin çoğu öyle zaten kasma

0|0
    0|0
  • Ordakiler de bir zaman önce yağ fıçısı şişko göbekli ayı gibi insanlardı. spor salonları böyle işler içindir zaten a benim utangaç arkadaşım. neye utanıyorsun. gir adam gibi pardon bayan gibi sporunu yap.

0|0
    0|0
  • Hayal görme :D İnsanlar oraya fit olmaya gidiyor fit olanlar değil :D Utanacak bir şey yok hastalandığın zaman hastahaneye aman oradakiler şimdi sağlıklıdır kimsede bu hastalık yoktur diye utanıyor musun ?

0|0
    0|0
    • ay güldürdün akşam akşam :D

• 1 ay sonrasında sen zaten onu tüketmeyi bırakmış olacaksın :) Yeni halini görünce dengeleyeceksin.

• Denerim...

• sadece bayanların oldugu günler inan cok daha kilolular var 6 ay spor yaptım eger dogal yollarla fit oluyorlarsa bu cok uzun sürüyor inan 1 2 haftada fit olunmaz utanılcak birşey yok kendine güven biraz

0|0
    0|0
  • saçmalama boyuna göre çok idealsin, salondakileri fit sanma oraya gelenler bisiklete bir oturuyo bisiklet kayboluyo. salona gitmeye çekinme sakın

0|0
    0|0
  • utanmak mı? sen utandıkç.a utanırsın dahdad gidemessin devam utanmaya

0|0
    0|0
  • Uatanılacak Bir Şey Goremedim ..

0|0
    0|0
  • Oradakiler fitmi :) 3 tane fit gerisi yağ küpü herkes birşeyler başarmak için geliyor. eğer dediğin gibi bile olsaydı böyle düşüncelerinizden kurtulun artık amaç o zaten

0|0
    0|0
  • Saçmalama bende gidiyorum salona ve öyle kilolularını görüyorum kii.. Sen kendini onların yanında tığ gibi hissedersin. gerçi kilonda fazla degil.

0|0
    0|0
  • ne olcak ki sen dışarı hiç mı cıkmıyon öyle insanların sana ne gözle baktığını ve ne düşlündüğünü o kadar aldırma spor salonunaa hep fit insanlar gelmiyoki bence buları düşünme git derim..

0|0
    0|0
  • Bende birşey sanmıştm :)

0|0
    0|0
  • nerde yasadıgını sole yakınsak bırlıkte gıdelım :)

0|0
    0|0
  • Geçen yıl bende aynı duyguları yaşıyordum.46 kilo falanım spor salonuna gidicem.İskelet gibiyim aşırı tırsıyorum falan.Her neyse gittim ilk 5 ay kat kat giyinirdim kilolu göstersin diye.Ama oraya gidince oradakilerinde senden pek bir farkı olmadığını anlıyorsun.Şimdi sıfır kol ve şort giyiyorum alışıyorsun zamanla.Sakın korkma senden beterleri de var benim halimi düşün bir de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ben de 5-6 ay önceye kadar böyle düşünüyordum. ki sen neredeyse hedef kilomdasın. 161 ve 70 kilo bir insandım. düşün halimi :) çok utandım ilk başta gitmeye. ama gittiğimde fitler kadar benden kötü durumda olanlar da vardı. o yüzden baya rahatladım. merak etme. 1-2 kereden sonra insan çok rahat ediyor :)

0|0
    0|0
  • oraya gidenlerin çogu aynı dertten gidiyor emin ol yanlız olmyacaksın

0|0
    0|0
  • dert ettigin seye bak sende :)

0|0
    0|0
  • utanma böyle şeyleri dert etme

0|0
    0|0
  • Sanma öyle bir şey..türkiyede düzenli spor yapan kadın yok hepsi yağlı:)

0|0
    0|0
  • ne dert ediyon bunu

0|0
    0|0
  • canım derdin bu mu. sevgilim spor eğitmeni. ben de sık sık giderim yanına zaman buldukça. 90 kilo kadınlar, genç kızlar geliyor oraya. herkes fit falan değil. böyle düşünme. senin kilon aşırı değil. yağlanma yüzünden öyle gözüküyordur. kesinlikle gitmeni öneririm. sakın kendini kötü hissetme. sağlam bir çalışmayla hepsinden fit olursun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...