Bana ihanet mi etti ?

erkek arkadaşımla sorunlarımızı halledemediğimiz için ayrıldık.5 aydır ayrıyız bu süre içinde sürekli beni aradı arada başka sorunlarda geçti.Bigün çok kalbimi kırdı nefret ediyorum senden çık git hayatımdan seni sevmiyorum dedim ama çok sinirli bir anımda dedim bunu.O gün hastanede yatmış benim haberim yok tabi. Sonra hayatına birini aldığını öğrendim dayanamdım mutluluklar diledim ne kadar hızlıymışsın dedim o da senle konuşarak ona ihanet edemem dedi sonra 1 hafta geçti ben mesaj attım o gün senle çok ağır konuştum özür dilerim falan dedim sonra mesajın ardından aradı hayatımda biri falan yok sen izin verseydin rüyalarıma girmeseydin her sabah aklıma gelmeseydin evet biri olcaktı ama olmadı yapamadım dedi konuştum çıktım hatta sonra ayrıldım dedi o gün hastanede yattığımda ilk defa senden nefret ettim bu yüzden canını yakmak istedim dedi sizce beni gerçekten seviyor mu ve asıl önemli soru bana ihanet etmiş oluyor mu bu durumda

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• sevgi kırıntıları kalmış ikinizde de isterseniz bu kırıntılar tekrar aşkınızı alevlendirebilir çok seviyodru sevmeyen dönmez geri artık bu erkeklerin zaafını kullanmayı bırakın da doru düzgün bir ilişki yaşayın erkekler için de aynı durumun tersi söz konusu alınma ama durum bu ...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• çok karışık ya o bunu dedi ben bunu dedim hayırlısı olsun artık

1|0
    2|0
    • cevap vermek zorunda değildin.

• yok bence ihanet etmemiş sen ağır konuşmuşsun biraz ama düzelir yani sadece eski hatalardan ders alıp devam edin..

0|0
    0|0
  • Ona Güvenmeyi Dene ..

0|0
    0|0
  • "ilk defa senden nefret ettim bu yüzden canını yakmak istedim"

bunun sevgi olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • etse ne olcak

siz kendinizi bir şye şartlandırıyorsunuz ne dese herkes boş

kızlara hak ihanet, bağırma felan

ne dersen de :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek milleti bu ne bok yediği belli değil. Sen kendini yüksek tut eğme başını. Seven erkek her türlü koşar sevdiği kızın peşinden. Sevgisini ispatlar

0|0
    0|0
  • Hala seni seviyor. Sende seviyorsan bir şans ver.

0|0
    0|0
Yükleniyor...