Sizce böyle bir şey mümkün mü?

Her insanın hayatına bir insan girer hani bütün içini ona açabilidigin onunda sana açabilidigi hiçbirşeyi utanmadan yapabilidigini delice manyakça şeyler yapabilidigin bir insandır o , siz o kızla (erkek olarak soruyorum) sonsuza kadar arkadaş kalabilirmisiniz hani hep yanımda olsun ama başkalarıyla birlikte olmasın bende başkalarıyla görüşmiyim sadece birbirimizin her dakikasını birlikte geçirelim ama arkadaş olalım , sizce böyle birşey mümkün mü ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Oldu canım ...

0|0
    0|0
    • Abi çok kötüyüm şuanda hayatımda ağlamadıgım kadar ağlıyorum , ilişkimiz bitti herşekilde arkadaş ya da ötesi hiçbirşey yok artık nefes alamıyorum ağlamaktan

• Ağlaya ağlaya büyür insan...

Kızlar Ne Diyor 4

• hergün bal baklava börek yiyip zayıf kalmak daha kolay bir kız olarak cevaplıyorum

0|0
    0|0
  • yok daha neler :-D

0|0
    0|0
  • yok artık :D

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dunya..

0|0
    0|0
    • Şuanda ağlılıyorum çok farklı o insan benim için ama sevgili olamıyoruz , çünkü 16 yıllık en yakın arkadaşımın eski sevgilisi ve o arkadaşım kızları bir şekilde kendine bağlayıp inandırıp her şekilde zorla bile olsa sevdirip sonra da üzüp ayrılan bir tip , şuanda ayrılmış durumdalar ve benle eski sevgilisini en yakın arkadaşı oldugu için çıkmıypr ama paylaştıgım gibi çok yakınız ve birbirimizi seviyoruz ama beraber olamıyoruz ;_; şuanda ağlıyorum çok kötü

• Ama bırakmak istemiyoum , oda istemiyor sorun kızda değil o mükemmel biri sorun o cocukta , cocugun yaptıklarında

• Bilemem artk orasi

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...