Rüyalarım ve Ben ???

Çok sık rüyamda geçmiş ve gelecekten olaylar görüyorum.Kuş,balık gibi rüya tabirleriyle değil o olayı bihzat yaşıyorum.

Örn:Yana sarışın kadının taşınması,rüyamda apartmanın 3 katının yan dönmesi ve her kattın başına birşey gelmesi,kimle tartışacağım,Kimlerin yarın nereye gideceğini,karşı komşunun 1 hafta kala doğum gününü gördüğüm.Hesi bilinçsizce geliyor yani önceden bildiğim şeyler değil...ne oluyor sizce?

Güncellemeler:
Yalan sölediğimi düşünenler siz öyle bilin boşverin ben kendimi biliyorum nasılsa.

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• ruyalar ıkı tıptır bırısı bılınc altı ruyalar herhangı bırgun dusundugun bırseyı yıllar sonra bıle gorebılırsın sacma sapan seyler gorursun bırde mesaj ıcerıklı ruyalar vardır kımısı sıfrelı gorur kımısıde net bır sekılde gorur ben sıfrelı gorurum bır dostum net bır sekılde senın gordugun gıbı gorur manyetık bır elktrıksel dalgalanma yaratır beyınde ve bu ruyalarda cep telefonuna mesaj gelır gıbı dusun o sekılde gelır beynıne

1|0
    0|0
    • sanırım cevremdekilerin düşünceleri benim rüyalarıma geliyor

• ılerletmek ıcın yaptıkları bırsey yok zaten ılerıler senın anlattıgından cok daha ılerıler

• ben böle kalacam yani tek rüyalarda görcem .s

Erkekler Ne Diyor 8

• Dünya da sayılı bir kaç örneği var bu durumun

bir hastalık olarak nitelendirilebilir mi bilmiyorum, beyinle alakalı bir durum diye biliyorum

1|0
    0|0
  • burcun nedir? sakıncası yoksa..

1|0
    0|0
    • çok karamsarsın ayrıca bu özelliğinide şimdi ekleyeyim. neden iyi olmasın ki! bilen bilmeyene göre bir adım öndedir her zaman. senin bazı sıkıntıların var anladığım kadarıyla.. sanırım yardımcı olamayacağımız konularda..

• Ermişin. . Yada alem-i Misal de parmağın var

2|0
    0|0
  • siz nasıl goruyorsunuz ruyayı banda soyleyınn

1|0
    0|0
  • sayısal loto numaralarını görünce banada söylermisin :DD

1|0
    0|0
    • aylar önce görmüştüm son rakamınıda kimse oynamadı :D

• o zaman anlatmym ben :/

• ha şöyle D:

• ermiş olabilirsin

1|0
    0|0
  • benim annemde arada görüyor öyle rüyalar ama hiç senin gibi kendini ermiş ilan etmedi tü sana

0|0
    1|0
    • ben özelim demedim. Ne oluyor dedim?Hem bu kötü bişe değil varsa söleyin

• bir ara kek yapar gelirsin buraya kekini yer,çayını da içer muhabbetde edersin :) bunları çok kafaya takma ayrıca millete de anlatma...annem işte kızın kaçaacığını söylemişti bir arkadaşına kız kaçınca da kızın ailesi anneme senin haberin vardı falan dediydi çarşı karışmıştı :(

• Haklısın anlatmamak konusunda ama burada herkesle paylaşmak istedim

• Ergen rüyası :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...