Ölüyor kalbim her gün ağır ağır çok sevipde ayrılınca....

onu unutmam mümkün değil tabiki. ama ona duyduğum öfkeyi sevgiyi bütün duyguları unutmak istiyorum. içimdeki acının hepsi geçmez belki ama artık hissetmek istemiyorum hiçbi şey. içime öyle bir iz ki bıraktığı kolay silinmez gerçekten. artık eskisi gibi olamayız. gel dese giderim. böyle olmaktan nefret ediyorum. güçsüz.. korkak.. ben artık nefes almak istiyorum. ne yapabilirim bu durumu atlatmak için? lütfen başka sevgili bulma fikrinde olanlar yazmasın. ciddi yorumlara ihtiyacım var.

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar çok mutsuz bir adam varmış Dünyadaki bütün güzellikleri tatmış ama bir türlü mutlu olamamış Bir zaman sonra hayat onun için iyice çekilmez hale gelmiş Her şeyi kendine dert eder yalan gülücükler atarmış etrafına Yine mutsuz olduğu bir gün Bir peri kızı belirmiş karşısında Mutsuz adam peri kızının yanında hep mutluymuş artık Dertlerini sevinçlerini onunla paylaşıyor mutluluğuna mutluluk katıyormuş Mutsuz adam artık çok mutlu olduğu için hayata bakış açısı değişmiş Bir gün işten eve gelirken yolda çok güzel bir kızla tanışmış ona aşık olmuş. Artık bütün zamanını onunla geçiriyormuş. Peri kızını da odasındaki dolaba kilitlemiş Mutsuz olduğu zamanlarda peri kızını çıkartır onunla konuşur ve mutlu olurmuş Günler günleri haftalar haftaları kovalamış. artık aşık olduğu için peri kızını iyice unutmuş mutsuz adam Aşk onun gözlerini kamaştırmış hiçbir şeyi görmez olmuş Sevdiği kızla hiçbir şey paylaşmadıkları halde onu görmek için çileler çekiyormuş En sonunda aşık olduğu kızdan ayrılmış yine mutsuz günlerine dönmüş Hemen aklına peri kızı gelmiş ve yine onun yanına gitmek için evinin yolunu tutmuş Eve ulaştığında dolabın kapısını açmış ama peri kızının ölüsüyle karşılaşmış Peri kızı ölmeden önce ona son bir not yazmış “Seninle ilk karşılaştığımız günü hatırlıyor musun çok mutsuzdun Başımı omzuna koyar seni dinlerdim sabahlara kadar mutlu olman için her şeyi yapardım Sevinçlerin benim sevinçlerimmutsuzlukların ise benim mutsuzluklarım olurdu Seninle konuştukça senin yanında oldukça bende mutluydum Bu mutluluğumuz günler geçtikçe azaldı sen artık bana ihtiyaç duyduğunda yanıma geliyor Ben ise her zaman seni bekliyordum Artık gelişlerin azalmış benim mutlulukla beslenen ruhum yavaşça acı çekmeye başlamıştı Ama bunu sana hiç yansıtmadım. Artık o karanlık dolap benim dünyam olmuştu. sen yanımda olunca aydınlanıyor sen gidince yine karanlığa bürünüyordu. Artık mutsuzluğa dayanacak gücüm kalmadı son demlerimi yaşıyorum bunları yazarken belki yazım bitmeden sen gelir ve beni yeniden yaşama bağlarsın ve ben yine seni mutlu ederim... Unutma seni mutlu edenler sen mutlu olduğun müddetçe yaşarlar...”

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende aynı şeyleri yaşadım 2-3 aya kalmaz ağrılar sancılar geçer arkadaşlarınla daha afazla zaman geçir birileriyle konuş kafanı sürekli meşgul tut

0|0
    0|0
  • Sana benden bir tavsiye baska seylerle ugras ne biliym yemek yamak gibi gezmek gibi muzik dinlemek gibi temizlik yapmak olabilir en azindan unutmanada yardimci olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gerçekten uğraşa ihitiyacın var. seni çok iyi anlıyorum kendine bir uğraş bulmalısın mesela resim yap fotoğraf çek dans et kafanı dağıt gez dolaş. yavaş yavaş özgürlüğün gelir. bu cevabı istemiyosun biliyorum ama bunların dışında seninle aynı durumda olan bir erkek arkadaşın olabilir onunla dertleşip duygularını anlatabilirsin birlikte sinemaya gidip gezmek iyi gelicektir ve gittikçe yakınlaşırsanız hayata yeni bir sayfa açıp yeni heyecanlara yelken açabilirsin çok takma kafana :))

0|0
    0|0
  • bende aynı durumdayım onu untuamıyorum ama o benı sevmıyor ne arıyor ne soruyor zamana bırak dedıler unutamadım hep karsıma cıkan ınsalrı kıyaslıyorum o olsaydı soyle yapardık böyle eglenırdım falan unutmaıyorumm kardess bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • O seni affedene kadar unutamayacaksın bir süre.. Tedavisi yok bunun..

0|0
    0|0
    • o beni aldattı

• Bir dergi hazırlıyordum da ismine MinderBob koymuştum bayılmıştı herkes :) İyi bak nickine ... :)

• güzelmiş teşekkürler :)

• bende aynı durumdayım dini inancın ne bilmiyorum ama her gece Allaha yalvarıyorum hakkımda hayırlısı oysa barıştır değilse sevgisini al benden diye daha iyiyim sabırlıyım ve bekliyorum özlüyorum eve tciğerim sökülüyo nefesim daralıyo aramak istiyorum ama olmayacak biliyorum cevap bile vermeyecek bekliyorum sadece Allahın yaşatacağı günü bekliyorum sende dua et başka çare yok çünkü

0|0
    0|0
  • kendin de demişsin öfke sevgi hepsi var sevgi kısmını bırak öfkene yoğunlaş onun sana yaptığı kötü şeyleri düşünerek içini soğutmaya çalış neden sana layık olmadığını düşün belki imkansız ama denemen en iyisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...