Evlendiğiniz kızın sizden büyük olmasını istermisiniz?

evlendiğiniz kızın sizden büyük olmasını istermisiniz? kızlar için eşiniz sizden küçük olsun ister misini?

0|0
11|18

En İyi Erkek Görüşü

• bele yaşıt veya benden küçük olmalı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayır istemem ! ayrıca Yasa Bakmam ! GüzeL AhLak,Yüz GüzeLLigi Önemlidir ! En önemlisi GüzeL AhLak .D Kadın Cirkin OLursa aDamın uykusu GeLmezz LaNn .D

1|0
    0|0
  • 1,2 yaş olabilir

0|0
    0|0
  • düşünceler uyuşuyorsa sıkıntı olmaz benden büyük olması ama +-3 prensibim fazlası olmaz

0|0
    0|0
  • Yaşımdan -5 +5 in üstüne veya altına çıkmadığı müddetçe sıkıntı etmem.

0|0
    0|0
  • evledğim kızın yüreği buykse kalan her yeride buyk olsa da kucuk olsada sorun yok :)

1|0
    0|0
  • İstemem büyük kadın laf dinlemez buda beni deli eder..

0|1
    0|0
  • Olsa sorun olmaz fakat herzaman ufak daha iyidir

0|0
    0|0
  • şuan nişanlım benden 5 yaş büyük bilmiyorum çok mutluyuz bence biüyük olması iyi :)

0|0
    0|0
  • olabilir Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • Farketmez ki önemli olan aşkimiz

0|0
    0|0
  • Evet ama çok büyük değil, 1 veya 2 yaş olabilir mesela :)

0|0
    0|0
  • evliligin yasla alakasi olamamasi lazim seviyorsan gerisi yalan ister buyuk ister kucuk ne fark eder

0|0
    0|0
  • İstemezük...

0|0
    0|0
  • 1-2 yaş büyük olması sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • olgun kadın her zaman daha iyidir :)) bizim gibi cıtır delikanlılara bayılır olgun kadınlar :))

0|0
    0|0
  • evet ben çok isterdim yaşı küçük kızlarla anlaşamıyorum bana çok çocuksu geliyorlar olgun bir kadınla evlenmeyi çok isterdim olur olmadık yerde gülen sürekli hayatı pembe bir dünya sanan ve saçmalıklar yapan kızlardan hiç hoşlanmam

1|0
    0|0
    • diyelim ki oldu ve evlendin.kadınlar çok çabuk çöker.bu seni memnun eder mi?

• ben memnun olmayı bilirim.Neden memnun etmesin sonuçta o benim karım olmuş onu her haliyle severim.

• akıl yaşı benden büyük olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• evlilikte yaş farkı önemli bir konu bence . çünkü kadınlar erkeklere göre fiziken daha erken çöküyor maalesef . kırk yaşında bir kadınla kırk yaşında bir erkek aynı gözükmez . erkeklerin cinselliği daha uzun sürer 60 yaşında baba olan erkekler var ama 60 yaşında bir kadın anne olamaz . kadın menopoza girince kadınlığı maalesef gider cinsel hayatı söner . ama erkekte öyle birşey yoktur . 50 yaşındaki bir erkek 50 yaşındaki kadını arzulamaz onun baktığı kadınlar 40 civarı hatta 30 ların sonu olan kadınlardır . bu nedenlerden dolayı kadın mutlaka erkekten küçük olmalıdır en az 5 yaş . ideali 10 dur bana göre . üstüde iyi değil .her ne kadar sevgi olduktan sonra önemli değil densede uzun ve sağlıklı bir evlilik için yaş farkı çok önemlidir .

1|0
    0|0
  • 2 yaş büyük olabilir

0|0
    0|0
  • Yok yaa mümkünse aynı yaş olsun en fazla 3 yaş büyük olsun bence.Erkeklerin de isteyeceğini sanmam :D

0|0
    0|0
  • hayır eşimin benden küçük olması rahatsz eder.kadınlar erken çöker.adamın gözü illa ki dışarı kayar.

0|0
    0|0
  • eşim benden büyük olmalı 5 yaş en fazla:dd

0|0
    0|0
  • Erkek büyük olsun ama :D

0|0
    0|0
  • -+5 sorun etmem

0|0
    0|0
  • İstemem benden büyük olmalı.