Saçlarımı nasıl yapsam?

Doğal şarışınım ve belime kadar hemen hemen geliyor ve dikkat çok çekiyor sevgilimde bu yüzden kestirmek istiyorÇünkü onunla bir mekana gittiğimiz de saçlarımın tonunu soruyorlar kendi rengim diyorum bu şekilde soran olunca saçlarımı kestirmek istiyor kendide çok seviyor saçlarımı uzatmamı ilk zamanlar isterdi ama şimdi böyle ufak ufak kıvranmalar başladı ;) benim suratım geniş nasıl kısa bir model bana yakışır çok kararsızım

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence kestirme çok pişman olursun inan.

1|0
    0|0
    • 5 senedir uzun kullanıyorum kısa hiç yakışmıyor suratım da geniş ya olmuyor tip gözüküyorum ya ;(

Erkekler Ne Diyor 2

• kendi istemediğin hiçbirsey yapmamalısın. kendini böyle guzel hissediyorsan boyle devam et. yoksa bir süre sonra kendinden nefret etmeye baslarsın. sevgilin seni zaten öyle seviyor. sonradan gireceğin sekilden ne sen nede o mutlu olacak.. sen mutluysan o da mutlu olur.

0|0
    0|0
    • Kestirmeme kıyamıyor çok seviyor saçlarımı ama böyle nedense huzursuz oldu kes diye baskı yapmıyor ama sıkılıyor biraz bu yüzden

• Milla Jovovich gibi bir model güzel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kestirme kıskanmamayı öğrensin

1|0
    0|0
  • Sakın kestirme.. Pişman, olursuun..

0|0
    0|0
  • suratın nasıl uzun mu yuvarlak mı oval mı tombul mu ters üçgen mi üçken mi kalp şeklinde mi dikdörtgen şeklinde mi ?

0|0
    0|0
    • yuvarlak ya hafiften de tombiş yanaklar var ;)

• bence sakın kestirme sakınnnn .. ben saçlarımı uzatmaya çalışıyorum.

• Bence kesme:)

0|0
    0|0
  • ego tatmin etme şeyi millet dağılalım

0|0
    0|0
  • sakın kestirme pişman olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...