Türk kızlarının geneli mi ukala?

Arkadaş bu ne ya insan gibi konuşulmuyor hiçbiriyle bişey soruyorum mal mal bakıp kafasını gözünü oynatıyor öyle olunca kendini zeki çekicimi sanıyor nedir anlamadım ki halbuki soru basit otobüs gitti mi? evet hayır bişey de mal ne aptal aptal süzüyosun ukala ukala tavırlar atıyosun, istanbula geleli bir hafta oldu canımdan bezdirdiler yahu bian önce yunanistana geri dönücem bu ne ya. Gözünü sevdiğimin yunan kızları özledim valla.

hepsi mi böyledir nedir?

0|0
16|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet yüzde doksani bahsettiğin gibi malesef

0|1
    2|0
    • kızların cevaplarından da anlaşıldığı gibi yanılmamışım.

Kızlar Ne Diyor 16

• bırakın kızlar gizli yunan seviyor.

1|2
    0|0
  • Hepsi böyle anlayın artık.

0|1
    0|0
  • Hepsi boyle degil, bazilari

0|0
    0|1
  • hepsi değil :D rahatla

0|0
    0|1
  • Sana öyleleri denk gelmiş

0|0
    0|1
  • ben değilim gel bana

0|0
    0|1
  • Sen secici değilsen türk kızların günahı ne ? Herkesi bir tutmayın böyle tutanları asıl bir yere kapatcaksın işkence yapcaksın bir kaç kızdan gördün diye hepsi aynı değil hemen yargılamayın insanları

0|0
    0|1
    • ne yargılaması ya normal insan gibi birşey soruyoruz aptal aptal tavırlar yapmak mı gerekir.

• tavır yapmıyorum sana 2-3 gereksiz insan gelmiş kafaya takma

• neyi seçmem gerekiyor onuda anlamadım ya otobüs gittimi sorusunu soracağım insanımı seçmem gerekiyor halbuki çok basit bir soru.

• yok ben reyizimdir :D :P

0|1
    0|0
  • Sana öyle denk gelmiş bence.Bir kaç kişi yüzünden bütün Türk kızlarına ukala demek olmaz :)

1|0
    0|1
  • Sen öylelerine denk gelmişindir, ama ben de öyleyim ya sanırım geneli neyse :D

0|0
    0|1
  • hayatinda yunan gormemis burda ozledim abi yaa

0|0
    0|1
  • Yanlışlara mı denk geldin anlamadım ki.

0|0
    0|1
  • ay çok ukalayım öldürün beni çin işkencesi yapın bana

0|0
    0|3
  • yanlis insanlara denk geldin bence,herkez sonucta öyle degildir eminim

0|0
    0|0
  • Belkide sorun sendedir. Sen dogru düzgün sormuyorsundur? Aksanın falan vardır ne dedigin anlasılmıyordur?

0|0
    0|1
    • Aksanla ukalaligin ne alakasi var erkeklerle konusurken anlasiliyorumda kizlarmi anlamiyor yahu neyin inkari bu kisilik problemi var iste bu ulkedeki kizlarin.

• zaten gördüğüm kadarıyla siz kendinizde hiç hata aramıyorsunuz hep inkar ediyorsunuz gerçekleri söyleyenlerede bireysel saldırıyorsunuz, ben yurt dışından gelmiş birisiyim ordaki kızları da gördüm burdakileride çok objektif kıyaslama yapbiliyorum inkar etmenin hiçbir anlamı yok, Türk kızları kendini geliştirememiş.

• He.

• sana gıcık oluyorlardır problem sende

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Usta ne yaptın sen :D açıldılarmı susmazlar :)

0|1
    0|0
    • yunan kızları bambaşkaymış dostum değerini buraya gelince anladım bir haftam kaldı gidicem hepsini baş tacı yapıcam yeminle.

• bakarmısın bir eleştiriye bile gelemiyorlar hemen inkar ediyorlar hemen kişiliğime saldırıyorlar bunların kişiliği baya zayıfmış.

• Aldırmamak lazım :)

• Naptın sen :D İlk tanışma cümlesidir o otobüs duraklarında ;) Karşı taraf seni süzüp algıladıktan hareket tarzını belirler :))

0|0
    0|0
    • yav dostum sırf o değil ki geldiğimden beri bunlarla mücadele içindeyim

• Maalesef dediğin gibi biz Türkiye'de yaşayan erkekler doğduğumuz andan itibaren :S Anlıyoruz seni ;)

• Bazilarinin götü basi ayri oynuyo yani yalan degil:)

0|0
    0|0
  • birader erkeklere niye sormadın.gideceğin ere bile bırakırlardı

0|0
    0|0
    • valla erkeklerlede konuşuyorum normal insan gibiler ama kızları çözemedim hep tavırlı konuşmalar ukala ukala hareketler inan erkek olsaydı yeminle özellikle gider sorardım bunların tribinimi çekicem

• Bazı kızlar var öyle ama erkeklerde var.Bir gün birine yapıştırıcam tekmeyi görecek.Yani yeni nesil böyle.Belki bende normal değilimdir yani artistlik yapmıyorum

0|0
    0|0
  • Abi biz neler çekiyoruz.Kendini beğenmiş olur bunlar.Ama bazıları.Yani %60 var yine.Ama bazı kızlarımız vardır.Perfect ! Belediye zehirlicek onları korkma sen

0|0
    0|0
    • normal hayat nasıl yaşıyorsunuz burda anlamıyorum valla.

Yükleniyor...