Bir insanın sana bişey hissettiğini nasıl anlarsın ?

Aşk hoşlantı sevgi yani bişey var mı bana karşı acaba diye düşünmek yerine baylar bir kıza hoşlandığınızı belli etmenin yolları nedir biz nasıl anlarız diyorum yani

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Gözleri güler.. Bazen saçmalar :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• vallaha tatlım sımdı sen bayan olarak bırının sana yazaıp yazmadıgını anlayamıyorsan bunu sana tarıf etmek cok zor cunkı her erkek aynı sekılde bellı etmez hıslerını kullan 6 olanı bı ıse yarasın senın kafa basmaz yoksa :)

0|0
    0|0
  • bulnduğum bölgenın sınırlarını çizerim sonrada belli noktalrına gider işerim :P belgeslde izldm aslanlar öyle yapyodu iyi tatıkmış :)

0|0
    0|0
  • Penisim kalkmışsa his ediyorumdur..

0|0
    0|0
  • üstüne düşüyorsam vardır bişey işte.

0|0
    0|0
  • normalden birazcık daha fazla bir ilgi gösteriyorsa; ya da başbaşa gezmek falan istiyorsa mesela

0|0
    0|0
  • Övgüler yağdırır, Özel hissetmeni sağlar..

0|0
    0|0
  • İlgili davranarak,sorumlu davranarak,bakarak her haraketimle belli ederim ben.

0|0
    0|0
  • sen mesaj attığında anında cevap veriyorsa o çocuk sana aşıktır bea :D

0|0
    0|0
  • aslında kadınlar hisseder derler ama sorduğuna göre çok gerçekçi değil sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• peşinde dolanıyosa vardır bir karın ağrısı..

adam yediğim tüm yemeği lokma lokma izleyip daha sonrasında wc kadar gölgem gibin eşlik etti 3 mağza gezdi benimle

yalnız kalıp bana bişe demesine izin vermeden mekandan hızlıca ayrıldım çünki erkek arkadaşım var..

Salak olmak lazım ilgisini alakasını anlamamak için.

0|0
    0|0
  • İlgi gösteriyorsa, konuşuyor dinliyorsa ilgileniyordur işte.

0|0
    0|0
  • öküz değilsen anlarsın illaki anlaştırır

1|0
    0|0
  • Gözler, mimikler ve konuşma şekli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...