Arkadaşın sevgilisine cin dadanmış

Selam bu tür şeylere hiç inanmıyorum bence bu çocuk çoklu kişilik bozukluğu yaşıyor ve en yakın arkadaşın sevgilisi kızı onunla ayırdım bugün ama yine barışmışlar ama çocuk manyak belden aşağısı olmayan insanlar gördüğünü sesler duyduğunu birisinin ona ismiyle seslendiğini evde yalnızken birileriyle konuştuğunu hatta mikaille konuştuğunu iddia ediyor dediğine göre buna bebekken bir şey dadanmış hocalara falan götürmüşler ama geçmemiş hocalar bayılmış falan çocuk bununla yaşamı öğrenmiş lakin bu yaratık çocuğun hayatını zorlaştırıyor gece sevgilisiyle yatarken ışıklar soba açık aniden ışıklar kapanıyor ve kız uyurken adeta borumsu bir sesle konuşmaya. başlıyor sonra çocuk kızı evden kovuyor tabi .Benim durumumda olsanız siz je yaparsınız çocuk 1 saat önce yaptığı hareketleri kendi yapmadığını iddia ediyor ve deniz wc gibi yerlerde 1,5 saat hareketsiz duruyor tepki vermiyor .

Güncellemeler:
Sanirim bu dadanan cinle trans halindeyken iliskiye giriyorlarmis
Bir gun kaldirimdayken kafasini kaldirmis ve karsi kaldirimda kendisini kendisine bakarken gormus .Ayrica bu cocuk arkadasima evlenme teklifi etti ne zaman kiz cocukla bulussa eve dondugunde asiri bas agrisi yasiyor ve hasta oluyor

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• kişilik bölünmesi diye düşünüyorum.mutlaka doktora gidip ilaç almalı.uzak durun birşey felan yapabilir diğer yanı

0|0
    0|0
    • Kiz uzak durmuyor ki

• tamam işte, senin arkadaş manyakmı diyorum uzaklaştırın o çocuktan

• uzaklasmiyor iste

Erkekler Ne Diyor 4

• Psikolojik sorun o beyinin sol arka tarafına verilen aşırı negatif enerjiyle oluyor.. Dinlensin topraklarda yürüsün uyusun bol bol geçer..

0|0
    0|0
    • Bebeklikten beri

• Dedigim gibi beyinin o tarafında elektiriklenme olunca halisülasyonlar gürülüyor ve gerçek kavramı yok oluyor bir sürü yanlış bilgi verebilir aslında psikiyatriste götürüp ilaç yazdırmakta daha yarar var baya ileri bir seviye gibi dedigin..

• Psikoloji ögrencisi olarak söylüyorum bunları..

• Kafasına vurun bikere " aptal şeyy " deyin geçer..

0|0
    0|0
  • korku filimi gibi gerildim okurken off

0|0
    0|0
  • hacı psıkolga goturun kafayı yemıs manyak ya yatırın tımarhaneye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• psikolojik sanıyorsam ama 3harfli muç harflı bizim okuldan bir kızada dadanmış valla hiç inanamıyorum ama oladabilir düşüncesindeyim

0|0
    0|0
    • Cocugun uyurken verdigi tepkileri gorsen

• Cocukken basinda kimsenin gormedigi cocuk gorurmus zaten yillardir beraber olduklari icin kopamiyor cocuk kemiklesmis artik baglari cocuk iradesini kullanamiyor

• Çok ilginç olaylar ya bunlar herkez farklı şeyler soyluyor bence uzak dursun kız

• İçim ürperdi la

0|0
    0|0
    • Arkadasim ayrilmiyor birde cocuktan

• böyle bişey duymuştum.inanmak güç tabi psikoljik tarafı olabilir.hem ses hem görüntü halisülasyonları olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle psikolojik destek alması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...