Aşk yaşantınızda isim takıntınız varmı?

Aşk yaşantınızda isim takıntınız varmı? Şu isimden hoşlanmam ve birlikte olmam diyenlerdenmisiniz?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Evet var..Abuzer,Şaban,Satılmış falan olursa birlikte olmam ama yinede büyük konuşmamak lazım başımıza gelir falan.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• yok olacağını da sanmıyorum

HAYIRLI RAMAZANLAR

◢▓▓▓▓▓▓▓◣.. *★•*☆•*☆ *

︱田︱田︱◢▓▓▓▓▓▓▓◣ ⌒☆ ☆╮

︱田︱田︱︱田︱田︱◢▓▓▓▓▓▓▓◣ 

︱田︱田︱︱田︱田︱︱田︱田︱╢

...

0|0
    0|0
  • iki kere üst üste aynı isimden kişiler denk geldi bana,onun için artık olmasın diyorum..

0|0
    0|0
  • Valla ben çok byk konuşmuşum öyle mal gibi takıntılıydım o olmaz bu olmaz dyordum lan en son çıktığım çocuğun adı Mahmut'tu yaa :):) gayette yakışıklıydı şu an öyle bir takıntım yok :):):) byk konuşmamak lazım :)

0|0
    0|0
  • Oktaylar içkici okanlar içine kapanık gökhanlar işlerinde başarılı falan aklıma gelmedi uğurlar zevkine düşkün canlar çalışkan istedğini yaptıran

0|0
    0|0
  • yok artık öyle insanlar var mı ya :)

0|0
    0|0
  • hiç takıntım yok afhsdaff

0|0
    0|0
  • yooo.. neden olsun ki

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak lazım gerçekten.Hep cool isimler düşünürdüm :) Sevgilimin ismi Hüseyin

0|0
    0|0
  • HUYU GÜSEL OLSUN İSMİN NE ÖNEMİ VAR ALLAH AŞKINA

0|0
    0|0
  • Çok saçma öyle bir takıntım yok :) ama şu isimler benden uzak dursun diye duydugum kişiler var

0|0
    0|0
  • Hayır yok. Bazı isimler var, çok çekici. Avantaj olur.

0|0
    0|0
  • isim önemlidir benim için malesef ama iyi bir insan da sırf ismi için harcanmaz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• KEZBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANN

0|0
    0|0
  • kesinlikle öyle bir takıntım yok

0|0
    0|0
  • yok desem yalan olur gerçi benim isimde pek iyi değil ama :DAs.Da:Sda

0|0
    0|0
  • var her boktan isim cıksın karşıma artık yeter merve cıkmasın cıkarsa anlıcamqi merveler benim kaderim :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...