Ayrılıktan sonra insanı asıl üzen nedir?

ayrıldıktan sonra bir şarkı dinlediğinizde onu anımsatan bişeyle karşılaştığınızda canınızı yakan yaşanmışlıklar mı olur yoksa yaşayamadığınız şeyler mi? onunla geçirdiğiniz güzel günlerin özlemi mi sızlatır yüreğinizi yoksa birlikte alacağınız evde yaşayacağınız günlerin, para biriktirip aldığınız arabayla gideğiniz yerlerin hayali mi üzer daha çok?

• Onunla geçirdiğim güzel günler
    A seç
  • Hayalini kurup da yaşayamadığım gelecek
    B seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
209

En İyi Kız Görüşü

• Emegimi, saf sevgimi hak etmemis diyorum hep.. elimden gelse 1 dakka bile dusunmek istemiyorum onu artik, cunku hak etmiyor.. okadar zamanimi harcadimki, emek verdimki o bunlari hice saydi, bunlarin hatri yokmus demekki, adam gibi karsima cikip konusmadi bile. sustu. ama hatirladigimda eski gunler, onunla yasadiklarimiz aklima geliyor, gelmez olsun:( yinede hayat devam ediyor iste...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Tabikide onunla geçirdiğim vakitler aklıma geldiğinde üzülürüm. O ilk ayrıldığımız günü hatırlıyorumda ev dar gelmişti gerçekten sevdiğin birisinden ayrıldıysan gerçekten çok zor durumlar yaşıyorsun.

0|0
    0|0
  • bir aşk yaşarsın yaşanılası unutulmayası duygularla... attığın adıma içtiğin suya anlam katan ozaman suda da adımda da onu anar kalbin... sigara yakarsın aldığın her nefeste o olur artık rüya bile görmek istemezsin çünkü rüyalarda bile bile o vardır kısacası maden ve manen tüm atomlarda üzülür sevinirsin.. yani üzüntüyede sevincede saygı duymalısın işte onun adı aşktır...

0|1
    0|0
  • yaşanılan herşeyin çöpe atılmış olması.tıpkı senin için değerli olan bir eşyanın kırılıp çöpe atman gibi

0|1
    0|0
  • akla gelen her anı gözleri doldurur içini sızlatır kalbini acıtır "...paslı bir çivi gibi doğrudan kalbe batar..."

0|0
    0|0
  • Valla uzulmedm daha hıc oyle aksıne ustumden bı yük kalktı gıbı olurdu. Neden bılmıyorum

0|0
    0|0
  • beni en çok verdiğim değer üzmüştü

0|0
    0|0
  • Onun yüzünden teptiğin kısmetler üzer beni, elimden kaçanlar ah ah...

0|0
    0|0
  • O ayrılığa alışmak

0|0
    0|0
  • hiçbiri içkimi yudumlarken düşündüklerim üzer

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• beni üzen,kaybetmektir.bi ilişkiyi yürütemediysem başaramadıysam kaybettiğime üzülür geçen zamana yanarım,aslında ben hep başarısız olunca kızar ve üzülürüm ilişkidede değişen bişey olmuyor.

0|0
    0|0
  • hepsi ama hepsi çok üzer en çok ta benden sonra onun elini kimin tutacağı aklıma geldikçe kahrolurum.

0|0
    0|0
  • Bir daha beraber olmayacağımızı bilmek, hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacaığını bilmek... Gerçekten sevdiysem eğer herşeye üzülürüm güzel günlerin geride kalmış olmasına ve yarım bıraktığımız geleceğe de üzülürüm... Seven üzülür ya...

0|0
    0|0
  • şimdi benle yaptıklarını başkası ile yapması

1|0
    0|0
  • yaşanılan şeyler üzer bence insanı daha çok.

0|0
    0|0
  • ben verdigim onca emeklere yandim... yaptigim herseye degmedigini anladigim an dünyam basima yikildi... ah keske bunlari yapmasaydim dedigim oldu kendi kendime...

kizdim kendime cogu zaman.. Pisman oldum ama olsun hayat devam ediyor...elden malesef birsey gelmiyor ve yapacak birsey yok.. olan oldu ve yasamaya devaaam .

0|0
    0|0
  • herkes ayrılabilir ama insanların herşeyi yaparım dediği biri için ayrılık sonrasında küçük düşürmeye çalışan insanlar en çok canımı bu acıtıyor onlara kolundan tutup sormak istiyorum sen severken prens yada prenses sen ayrılıyınca sevmeyince kötü çirkin olması ne demek bu yaa kendilerini çok önemseyen insanlar olması , bir de ayrılınca karşındakinin gerçek yüzünü görürüz bu da çok üzer

0|0
    0|0
  • yaşanması gerekti ve bitti derim beni kaybetmek ona koymadıysa bana neden koysun :) ha üzen şeyse ona ayırdıgım çoookkk degerli saatleimdir:D

1|0
    0|0
  • Hayalkırıklıkları...Çünkü plan yaparsın hepsi boşunadır...

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kendinden verdiğin ödünler varsa o üzer gerisi o kadar yıpratmaz

0|0
    0|0
  • hepsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gecmise baksan o gelecege baksan o

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • ondan sonra kalan boşluk.

0|1
    0|0
  • Alışkanlıklar

0|0
    0|0
  • alışkanlıklar.