Ayağımın altında dolaşma cümlesini ne sıklıkla ve kimlere karşı kullanırsınız?

Ayağımın altından çekil,ayağımın altında dolaşma gibi cümleleri ne sıklıkla ve kimlere karşı kullanırsınız? ya da kullanmaz mısınız?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• bir işle mesgulken sürekli rahatsız edenlere derm ben çekil ayagımın altından diye.

0|0
    0|0
    • böyle demeni destekliyorum teşvik etmek için en iyi cevap seçtim devam et :)

• teşekkürler:))

• bir şey değil dediğim gibi teşvik etmek için seçtim .) böyle demeye devam ediyor musun bari en son ne zaman söyledin

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkek kardesime cok derim :)

0|0
    0|0
    • kaç yaşlarında?

• rahatsiz olmaz soylediklerimden, sözumu dinler tatli tontisim.

• profil resminde ayaklarınız görünüyor zaten o da her zamanki gibi altta bir yerlerde dolaşıyor sanırım ama seçemedim :)

• kek yaparken erkek kardesime defalarca kullanırım,yok efendim kendi yapacakmıss kız dogacakmıstı cocukk :D

0|0
    0|0
    • kendi çocuğun ya da kocan olsa onlara da kullanırdın sanırım

• Hayır kocamla cocuğuma davranısım farklı olur çünkü onları düzeltmek benim elimde bunun artık neresini düzeltcem zamanında müdahale edilmemiss ki :D

• küçük çocuklara karşı..çok nadir..

0|0
    0|0
  • Kedime diyorum hep:D:D

0|0
    0|0
    • kendi kendinin nasıl ayağının altında dolaşıyorsun :)

• Kedi diyorum, hayvan olan boyle?

• anladım kusura bakma ya kendime anlamıştım ben de acaba felsefik bir mesaj falan mı vermeye çalışıyor diye düşünmüştüm :)

• Arada. Beni sinir eden, gerginken veya telaşlıyken üstüme gelen arkadaşıma ve arkadaş dediğim canlıya kullanırım.

0|0
    0|0
  • hiç kullanmadım :( o derece kimsesizim :D

0|0
    0|0
    • keşke biri olsa da kullansam diyorsun sanırım

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayak Bağı Olanlara

1|0
    0|0
  • ilk defa bu sözü daha yeni burada okudum abi :D

bundan sonra kullanırım arada bir