Sizce bu kız benim hakkımda ne düşünüyor ?

bir kız var arkadaşlar düğünde şans eseri tanıdım,çok hoşlandım kızdan,düğün bitene kadar kızla bakıştık,arkası dönük oynarken bile kafasını çevirip bana bakıyodu filan,neyse bu kızın numarasını aldım bir yerden,işte mesaj attım bana benim sevgilim var dedi yakında istemeye gelicekler dedi,şimdi hala mesajlaşıyoruzama agırdan alıyor filan buna dedimki benim begendinmi begenmedinmi bana cevabı yorum yapmak istemiyorum oldu,biraz önce yine mesaj attım dedimki çalıştıgın yerde gözüm üzerinde bana dediki allah alllah filan nasıl gözlerim üzerimde filan vs şimdi bu kızın amacı ne sizce? bitürlü çözemedim ben yorumlarınız bekliyorum.

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sevgilisi varken senle koşuyosa senle konuşurken kimlerle konuşuyodur allah bilir..

0|1
    0|0
    • hımm peki beni begenmişmidir sence? bana karşı düşüncesi nedir ?

• mesajlaştığına göre beğenmiş herlde ama iki günden tekmeyi koyar :D

• neden tekmeyi koyarmış? ben birazda maço davrandım ona yani çekinir öyle bişi yapamaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sevgilisi var demis ya neden halen kiza mesaj atiyorsun ? gerci ondada edep olsaydi sevgilisi oldugu halde sana mesaj atmazdi.

0|0
    0|0
    • düşüncesi nedir sence benim hakkımda begeniyormu sence beni etkilenmiş benden snece?

• Ben omuyum ? hayir o degilim ondan cevabinida bilmiyorum.

Kusura kalma kardesim.

• ozaman sorumada cevap vermeseydin? nede olsa o değilsin dimi ?

• İstemeye gelceklerse neden seninle konuşuyor? Boş ver ya. Kız mı yok? Başına bela alma derim.

0|0
    0|0
    • kızdan çok hoşlandım,peki kız beni sence begendimi begenmedimi? düşüncesi nedir benimle ilgil?

• Anladım da ben şimdi sana ne söylesem sen onun inandırıcı olmadığını düşüneceksin.

• yoyok düşüncelerini lütfen söyle yardımcı olursun bana

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...