Kuzenım bana ılgı duyuyor

kuzenım benden hoslanıyor benden 2 yas kucuk akrabalarımın fazla parası yok bız ılerıde oldugumuz ıcın bu yonde ılgı duyuyor gıbı kız kardesım yerıne benım yanıma gelıyor ne dersem yapıyor kurtulamıyorum cok rahatsız oluyorum kuzenımın akrabalarımın bana boyle karsı hıssetmesıne annemler uyarıyor fazla yanına gıtme dıye ben sakalastıgım ıcın yanına gıdıyorum takılıyorum baska bır amacla gıtmıyorum o farklı anlıyor herhalde ne yapacagım bılemıyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• tersle emin ol faydası olur ya da kız arkadaşım var ciddiyiz de bence kızın yaşı küçük tahminen yani, inanır hemen

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• uzak duracak şehri bile değiştireceksin ilgilenme

0|0
    0|0
  • Böyle birşey olamaz. Sen onun ağabeyi sayılırsın hitab ederken kardeşim faln de uzaklaştır kendinden..

0|0
    0|0
  • Gitme arayı uzak tut ama sende ona birşeyler hissediyorsan o zaman durum daha zor...

0|0
    0|0
    • hıssetmıyorum akrabalarıma karsı bırsey

• gırıyorum arada yas muhabbetıne

• Yaş değil mesela seni kardeşimden ayırt etmem bilirsin sende benim kardeşimsin vs. gibi

• kötü bir durum be hocam.abicim falan ekle cumlelerine belki anlamasına yardımcı olur

0|0
    0|0
  • kardeş ben kuzenimle öyle bir şey yaşasam.Anında soğurdum.Yüzüne bakamazdım tiksinirdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...