Rakip takımlardan transfer lere nasıl bakıyor sunuz?

Ben mesela olumlu bakmıyorum mesela fenerli birinin galatasaraya gelmesini ya da tam tersini ben futbolcu olsam gitmezdim

Ornegin volkan demirelin asla galatasaya gelmiceni biliyorum kendisini pek sevdiğim solenemez ama bu huyu hoşuma gidiyor

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• parayı gördü mü herkes herkese gider. öyle bir teklif alır ki hayır diyemez. bunun örneklerini geçmişte çok gördük. feyyaz uçar, emre belözoğlu ve daha niceleri. futbol profesyonel bir oyundur ve onlar ticaret yapar. duygusallık biz taraftarlara ait bir şeydir. biz karşılıksız severiz onlar paralarını aldığı sürece severler.

0|0
    0|0
    • Bilmem ben gitmezdm gs den baska takımda oynamam

• Hos değil ama

• tabi ki değil

Erkekler Ne Diyor 13

• duyguları köşeye bırakıp profesyonel düşündüğümüzde gayet doğal olduğunu görürürz

yeter ki adam gibi gitsinler

Tümer gibi değil

0|0
    0|0
  • İstediği yere gitsin karaktersizler ama gittikten sonra eski takımları hakkında konuşmasınlar yeter.

1|0
    1|1
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Profesyonellik icabı olumsuz bakmıyorum ama öyle yaptığı beyanlarda " ben şu takımı tutuyorum, asla diğer takıma gitmem " deyip de tükürdüğünü yalayan futbolcuları sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Bilmem bana ters geliyor kendi adma konusuyum gitmem ben dusun fatih hoca fenere gelse:((

• biraz profesyonel düşünmekte fayda var derim, taraftar olarak düşünürsek hazmedilemeyecek bir durum ama profesyonel olmak şart futbolda

0|0
    0|0
  • Ben fenerbahçe'liyim sezerin beşiktaşa gitmesine sevindim en azından orda oyanayabilir . ama galatasaraya gitmeleri o adamlardan nefret etmeme sebeb olur örnek kazım ve server

0|0
    0|0
  • sadece akıyom

0|0
    0|0
  • takımlara mal olmuş oyuncular genellikle taraftar basksından gitmez.bide gerçekten o takımlı olanlar vardır.mesela Hakan Şükür e kariyeri boyunca diğer büyüklerden bir çok teklif gelmiş.ama gerçek Galatasaraylı olduğu için gitmemiş.

0|0
    0|0
  • olumlu bakmıyorum . . . arda fenere gelirse çok olumlu bakabşlirim ama ististai olarak . . .

bu soruda niye gizli sorulur onuda anlamış değilim . . .

0|0
    0|0
    • Sanami sorucam nasıl sorucam beğenmesen yanıtlama

• 29 yaşına kadar taraftarı olduğum takımda oynamak isterdim...Performansım düştüğü zaman rakip takımlarda oynardım...:)))

0|0
    0|0
  • Etik bir davraniş biçimi değil...

0|0
    0|0
  • beni hiç alakadar etmez:D

0|0
    0|0
  • televizyon sayesinde bakıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• profesyonel düşünen bir futbolcu gider ama her şey para da değildir.takımla sorun yaşamıştır belki o normal ama daha fazla para veriyor diye gidince taraftarlar o futbolcuya cephe alıyor.

0|0
    0|0
  • Valla ben bu konularda fazla duygusalım ..

Yani oyuncu Galatasaray ile bütünleştiyse tutupta fenere gidemez .. Buna en güzel örnek efsanemiz Metin Oktay <3

Emre şerefs*zi için bişi demiyorum o karaktersizin tekiymiş iyi ki gitmiş ..

Ayrıca Arda- Sabri gibi oyuncularımızda birer efsane benim için asla Fener'e gitmiceklerini biliyorum ..

1|0
    1|0
  • bu işlerde para herşeyi değiştiriyorr.. bence normal bir durum

0|0
    0|0
  • benim işime geleni takımımda isterim. gerisin boş ver

0|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Ben de sevmiyorum...

0|0
    0|0
  • emre bölezoğlu besle kargayı oysun gözünü

0|0
    0|0
  • Olumsuz bakmam..

0|0
    0|0
  • profesyonel futbolcu onlar. sezer öztürk beşiktaş'a geldi de ne değişecek? rüştü geldi de ne değişti? gökhan zan galatasaray'a gitti de ne değişti? yine sakat yine sakat

0|0
    0|0
Yükleniyor...