1.milyon € var mısın yok musun ??

Arkadaşlar birgün yanınıza bir uzman gelse ve dese 300kiloda olan bir bayanın/beyefendinin neler çekdiğini.merak ediyorum insanlar icinde nasil karşılanıyor ne tepkiler alıyor kimler laf attıp ona olumsuz bakıyor kisacası 300 kilo olan bir şişmanın hayatı nasİl diye anlatıp size bir teklifde bulunuyor sana bir milyon € vercem ve 5 yıl boyunca bunu benim için araştırcaksın yani bir kostum giyceksin hic bir yan etkisi yok terleme felan disarı gitdiginde giyceksin ve kimseye söylemiyceksin kabul eder misiniz?

Güncellemeler:
Aramızda 3.5 körleri. var 3 ve 5 karıştiriyorlar

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yıl uzun bir süre.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Temiz iş. 1 milyon euro . Kim 5 yılda bu parayı kazanabilir benim yaşlarımda kafasıyla kabul ederim ..

0|0
    1|0
  • Zorlama bir soru olmuş da ben kabul ederim.

1|1
    0|0
  • hiç tereddüt bile etmeden kabul ederim, biz yılda 40-50 milyar kazanmak için köpek gibi çalışıyoz zaten 3 yılda bu parayı nerde bulucan, 3 yıl sıkarım dişimi ömrümün sonuna kadar yerim

1|0
    0|0
  • 5 yıl şişman gibi dolaş sonra kebap yatışşşş... :) biz yıllardır karın tokluğuna MAYMUNLUK yapıyoruz be ablam insanca ayılık yapsak ne olacak ki? :)

0|0
    0|0
    • Sisman arak yasamak cok kotu ya uzun mesafe yuryemiyorsun dalga geciyorlar acizsin sadece tvde gormedim bunu bir sisko arkadasim.vardi ve simifdakiler her firsatta kufur ediyordu yemek veriyorlardi sen dayanamazsin diyordu kiz olarak daha zor sanirim

• yok be 3 sene mi ya ben uc senede bukadar kazaniyorum diyen var :D oysaben 5 sene yazdim

• haa onu dedin anladım sıkıntı yok o zaman ;) :))

• 5 yılda psikoloji bozulur istemem . . .

1|0
    0|0
  • 5 yıl çok uzun bir süre. etmem herhalde.

1|0
    0|0
  • etmem 5 yıl çok uzun bir zaman

1|0
    0|0
  • insanların en zor yaptığı şey empati kurmaktır. Görme engelli vatandaşlar için heryer engellerle dolu, yürüme engelliler için koskoca kaldırımlara çıkmak imkansız. Biz hayatı zor olan engelli insanlar için bile birşeyi kolaylaştırmıyoruzki kilolu olan bir insanın yerine kendimizi koyacak olmamız bence imkansızdır. Ama onlar içinde birşeyleri denemek farklılığı anlamak en güzeli olacaktır

0|0
    0|0
  • Kıyafetle olacak iş değilki o. Eğer onu gerçekten yaşaman isteniyorsa o para teklif edilir ve 300 kiloya çıkman istenir :) Ondan sonra parayı kazanınca da zayıflamak için harcarsın bütün hepsini :D

0|0
    0|0
  • 300 kilomu yok abi kapilardan sigmam reddederim

0|0
    0|0
  • Etmeyen 500 kilo olsun :))

0|0
    0|0
  • tamam diyip parayı alır kostümüde fırlatıp atarım:D

0|0
    0|0
  • Kıyafetin içine mi giyilecek ve belli olacak mı dışarıdan,yani beni kilolu mu gösterecek?

0|0
    0|0
  • Tereddütsüz kabul ederim.

0|0
    0|0
  • tabi kabul ederim 2.000.000 tl 5 yıldan sonra parayıda alıp yurtdısına cıkarım

0|0
    0|0
  • kendimi rezil etmeden 360 bin € kazanma şansım var zaten niye onunla uğraşayım

0|0
    0|0
  • kabul hemen anlaşmayı uzatın imzalıycam <3

0|0
    0|0
  • valla anlamadım hiç :)

0|0
    0|0
  • ben o paranın yarısına bile gerçekten kilo alırım

0|0
    0|0
  • çırılçıplak bıle dolaşırım nan ( gercı babamın tepkısını hayal edebılıyroum ama neyse )

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 yıl çok fazla, 1 yıl olsa belki kabul ederim ama kabul etsem de o kadar kiloyu taşıyamam, çöker kalırım :) benim için imkansız bir hayal :)

1|0
    0|0
  • 100'e kabulüm ma 300 fazla parayı aşşağı çekebiliriz istersen

1|0
    0|0
  • sıcağın bünyede etkileri sorun güzelmiş güle güle kullan :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...