Sevgili ve özelikle evlilerde karşı cinsin (kadınların) sürekli olarakli olarak gün ve düğün merakları sizide

sevgili ve özelikle evlilerde karşı cinsin (kadınların) sürekli olarak gün ve düğün merakları sizide bayıyormu artık :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• erkekler evlenince kendilerini hapiste görüyor ama asıl hapise giren kadınlardır. o düğünlerde o kadar insanla iletişime geçmek bile rahatlatıyor onları.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İğrenç ya ben evlendiğimde arkadaşlarımla bar oturması yaparım ne diyorsun sen :D

0|0
    0|0
  • erkeklerin nasıl arkadaslarıyla mac izleme merakı varsa kadınlar da canlı müzik eglence filan severler bir de sıklık yarısına girerler hemcinsleriyle daha ne olsun cok keyifli olur bazen eger yanlız degilsen..

0|0
    0|0
  • sizin bara gitme kahveye gitme arkadaşlarla toplanıp bira içme durumları diyelim şuna sıkıntı yok:)) benim eşimde her cuma arkadaşlarıyla ciğerciye gider iş çıkışı arnavut ciğeri yemeye mesela. . .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Beni bulaştırmasın da düğüne gidiyorsa gitsin gün de yapsın. belki böyle rahatlıyorlar...

0|0
    0|0
  • ya oynamayı çok seviyolar harbiden sürekli bir dügün olsada gitsek modundalar, bide dügünde kıyafet eleştirileri yapmazlarmı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...