Acaba hoşlanıyor mu?

biri var haftada bir iki kere onun ofisine iş için yanına gidiyorum, bir saat kadar çalışıyoruz. Ya anlamıyorum böyle çıkışta rastlaşırsak falan ağzımı yokluyor, bişeyler ima ediyor(bir iki kere oldu) ama ofiste çalışırken tık yok, hiçbişey belli etmiyor, işi bitince yanımda durmuyo bile. Acaba hiç mi hoşlanmadı o zaman niye dışarıda olunca yoklama çekiyor? Birlikte çalışırken aklına hiç mi gelmiyorum hani içinden geçirmiyor da sadece dışarıda mı denk gelirsek düşünüyor anlamadım. Ofis ortamı demeyin kendi bireysel işi çekincek bişey de yok ki.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• iş ortamında belki yakalanma korkusu ya da işi daha önemli yoklama derken neyin yoklamasını çekiyor

0|0
    0|0
    • yani arabasına biniyorum beni bir yere bırakacak, binince bu havada da oraya gidlir mi falan kendi kendine söyleniyor gi,bi...

• yani bir yerler gitmek için felanmı? peki sen teklif et bir yere gidelimmi felan diye?

Erkekler Ne Diyor 2

• senin sevip sevmediğini anlamaya çalışmış

0|0
    0|0
    • yaa öyle mi ben istediğim halde yüz vermedim ama niyetini tam anlayamadığım için de oldu biraz, iyi halt etmiş miyim?

• demekki dikkat cekici degilsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence kuruntu yapıp kendini ümitlenme. istese ofiste de olurdu diye düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...