Bir gününüz nasıl geçer?

Kızlar bir gününüz nasıl geçer? Anlatın bir haydi :) Sabahtan akşama kadar genelde nasıl geçer gününüz?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• uyurum-yemek yerim-uyurum-çay demlerim-uyurum-gezmeye çıkarım-uyurum-bişiler izlerim-uyurum - ...

1|1
    0|0
    • uyumak çok önemli bir yer tutuyor senin bir günün de o zaman :) niye böyle devamlı uyuyorsun bakalım :)

• iltifat etmek abazanlık değilki, neyi bilemiyorsun sen maydonoz :)

Kızlar Ne Diyor 13

• güzel.

1|1
    0|0
    • neler yaparsın mesela :) hep merak etmişimdir o sokakta havalı güzel giyimli kızların evde neler yaptığını gününün nasıl geçtiğini :)

• öglen okuldan döndukten sonra odami toplarim 1-2 saatlik spor salonuna giderim.

gelince yemegimi yerim pc de takilirim aksam yuruyuse cikarim 1 saatlik

aksam yemegi yerim ders calisirim sonra film izlerim veya pc de takilirim

0|1
    0|0
    • arkadaşları ihmal etme :)

• bende tesekkur ederim herseyin hayirlisi ins. :)

• tamam iyi günler o zaman sana :)

• uyanır kahvemi içerim bir kendime gelirim giyinirim makyajımı yaparım ojelerimi tazelerim giyecek bişeyler bakarım ki bu 2 saatten fazla sürer :D sonra giyinirim kıyafetime uygun yakı çanta ayakkabı ayarlamaya çalışırım sonra saçlarımı yapar dışarı çıkarım gezer eğlenirim eve gelince ev kıyafetlerimi giyer makyajımı ojelerimi çıkartır duş alır yemek yer film izler yatarım :D

0|1
    0|0
    • ne kadar uzun karmaşık işler ya :) oje sürmek zor olmuyor mu ben görüyorum böyle tek tek itinayla ciddiyetle sürüyorsunuz kenarlara taşırmıyorsunuz falan ne konsantrasyon ya :D

• neyse seni de tutmayayım başka sorularla cevaplarla meşgul oluyorsundur belki :)

• zaten 11.40 ta uyandım, odamı topaladım, mutfağa geçtim. güzeel bir kahvaltı hazırladım müzik açtım, netten sürekli oynadığım oyunu oynaya oynaya kahvaltı yaptım... şimdi burdayım, çay yapıyorum.. birazdan duşa giricem , akşam üzeri yürürüm belki biraz... dün yorucuydu , bugün dinleniyorum. başa da birşey yok. hava dışarı çıkıp bir yerde oturup geyik yapamayacak kadar sıcak.

0|1
    0|0
    • evet çok doğru tespit bu sıcakta en güzeli serin serin ev de oturmak kanepeye uzanmak :) yalnız bu sıcakta duş alırsan yine terlersin en iyisi akşam ya da gece duş almak :)

• yarım saat önce uyandm günüm yemek yemek, tw izlemek, pc ,mobil twitter , face, ks, spor böle geçicek

0|1
    0|0
    • evdekiler geç uyanmana laf etmiyor heralde :)

• biz oraları çoktan aştık diyorsun anlaşılan :D

• Genelde arkadaşlarımla dışarıda olurum. Evde olduğum zamanlarda ise dizi, kitap, internet, spor.

0|1
    0|0
    • genelde alışveriş mekanlarında takılıyorsun heralde arkadaşlarınla :)

• sabah akşam 2 kez sevişiyoruz.seanslarımızın her biri 3.5 saat sürüyor.toplamı 7. o kadar yorgun olunca tabi 12 saat uyuruz.geri kalan 5 saat de yeme içme tuvalet molası.

0|1
    0|1
  • Tmizlik yatmak uyumak cay kahve sgra intrnt film dizi en kisa ozeti bu

0|1
    0|0
    • sigarayı bırakmayı dene bence bak senin iyiliğini düşünüyorum :)

• Yoo oyle dusunmedim

• neyse sigara sohbetini kısa kesiyorum baymadan en iyisi nokta koyalım :D

• Is, is, is. Yemek uyku, is is, yemek. is, yemek :D Yeter mi devam edeyim mi? :D

0|1
    0|0
    • yok tamam :) robot gibi yaşıyorum diyorsun yani kısacası :)

• Firsat olsa gecirecegim, aileye zaman anca kaliyor

• sende haklısın anlayabiliyorum evet. bildiğimiz bayan işkoliksin sen :)

• Ders

Net

Bahceyle ugras

Gezmek

0|1
    0|0
  • diziler , filmler , spor , twitter , facebook , kitaplar bu tarz şeyler işte

0|1
    0|0
    • ben dizi izleyemiyorum ya bir bölüm baksam sonra sıkılıyorum :/

• Yoook ben çok seviyorum :D

• kitap okuyamıyorum ben ya ben de hiçbişi yapamıyorum ne dizi ne kitap senle ortak yönümüz yokmuş o zaman :D

• hep burda geçer

0|1
    0|0
  • Öğlene doğru uyanırım. Kahvaltı, spor, kitap ev işleri ;( vs bu evdeyken olan durum

0|1
    0|0
    • ev işlerinden anlıyorsun yani hamaratsın o zaman :D

• seni eklesem olur mu?

• ekledim de reddettin :/

Erkekler Ne Diyor 3

• hergun uyanıp kuaföre ordan cekımlere gıderler hepsı bırer artst ardından sauna masaj turkıye mıss erkek guzelıyle bır aksam yemegı yedıkten sonra gorduklerı rüyadan uyanırlar

0|1
    0|0
  • Paso pc basındalar çakallar :)

0|1
    0|0
  • onlarda sıçıyor evlat senden bir farkları yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...