Neden böyle davranıyor ki ?

Arkadaşlar dün eski sevgilim aradı cevap vermedim ama erkek arkadaşımın bunu bilmeye hakkı olduğunu düşündüm ve söyledim. Çok sinirlendi tabi telefon numarasını falan istedi, verdim. Arayıp konuşacakmış. Daha önce de bir takım problemler yaşatmıştı bize ama aşmıştık birlikte. Dün akşam beni arayıp mesaj attığını söylediğimden beri bir soğuk davranıyor. Hiçbir hitap kullanmıyor. "Günaydın.", "Nasılsın?" vs. Neden böyle davranıyor ki acaba? Nasıl yaklaşmalıyım ona direkt sorayım mı ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar 5 aydır birlikteyiz bu arada.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Normal konuş işte kasmadan

1|0
    0|0
    • soğumuş mudur ki benden ?

• mide bulandırıcı şeyler hep olur, umarım atlatırsınız

• umarım.

Erkekler Ne Diyor 3

• hala eski sevgilinle irtibatlı oldunu düşünüyo olabilir. bu tip şeyler erkeklerin hoşuna gitmez, kızlara karşı olan güveni zedeler, güven problmei yaşıyo şuan... bazı şeyleri aşamamış durumda, sende eski sevgilinin aradığını söleyince hiç aşama kaydedemiyo bu konuda.. bence bu tür paylaşımları bunu aşlabilcek karakterde birisi olursa sölemeliydin... zamana bırak bence.

0|0
    0|0
  • Bende böyle yaparım. Kıskançlıktandır

0|0
    0|0
    • ama sonuçta ben bunu ona söylemeden de çözebilirdim fakat arkasından iş çevirmek istemedim.

• sen doğru olanı yaptın. Arkadan iş çevirirsen güven kaybolur gider. biraz zaman geçsin eskisi gibi olur

• umarım :/

• yaş kaç. bu kaçıncı...

0|0
    0|0
    • benim yaşım mı ?

• 17 yaşındayım. haklısın doğru değil bu.

• ya, ya, ya. daha 18 bile degil. eskiler, yeniler. olan hep sana olur.

Kızlar Ne Diyor 1

• kimbilir konuştularsa eski sevgilin senin hakkında neler neler söylemiştir :O

0|0
    0|0
    • ya daha önce konuştular çok şeyler söyledi zaten. ama bu defa konuşmadıklarını biliyorum.

Yükleniyor...