Bu nasıl bir adam siz karar verin...yanımdayken başka uzaktayken başka

eski sevgilimle 4. kez barıştık gibi(gibi diyorum çünkü şu an ne olduğumuzu ben bilmiyorum .. insan sevgilisyle 4-5 günde bir konuşurmu ? onu duygusal anlamda mutlu edicek şeyler yazmazmı ) geçen gün bütün gün beraberdik çok iyi vkit geçirdik oda benmle olmaktan mutluydu ama bizim sorunumuz şu yanımdayken boyle olan adam ayrıldıktan sonra ilgisiz bn aramayınca aramayan 3-4 gün bile konuşamdımız zaman oluyodu geçen birlikteliklerimizde olmyu diye ayrılmıştı her defasında ama yine barışıyo..anlamıyorum yani yanımdayken bni mutlu etmek için elinden geleni yapan insan uzaktayken nie boyle davranıyo ve ben onu çok seviyorum kaybetmek istemiyorum ama peşinden koşan biri imajınında vermek istemiyorumnasıl davranmalıyım fikir verin arkadaşlar teşekkürler.

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• oyunu kurallarına göre oynamadığından hangi oyunun içindesin o bile belli değil. voleybol mu futbol mu ? önce oyunu netleştirmen lazım. ayrıca çerçici dükkanı gibi 4-5 kez ayrılmak nedir bu ? sizin ki ilişki değil başka bir boyut olmuş. ya yasınız cok kucuk ya da henuz buyumemişsiniz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Böyle durum yaşayan cok kız var. Bu da seçme konusundaki tutumlarınızdan oluyor. Senin hoslanaacgın kişi öyleymiş.

0|0
    0|0
  • sen nasıl bir malsın?hala birliktelikten bahsediyon

1|0
    0|0
  • canımcım onun gönlü sende değil.. Senin yanındayken seni mutlu etmeye çalışması aslında sadece kendi vicdanını rahatlatmaya çalışmasından ibaret. Yoksa 3-4 gün konuşmuyor diyorsan seni merak etmiyor demektir. Seven insan merak eder. Yani seni sevmiyordur. Bırak bu dengesiz herifi gitsin

0|0
    0|0
  • Yukii nin cevabı doğru. Birlikte olduğunuzda ona sor bu durumu. Bakalım ne diyecek.

1|0
    0|0
  • 4 kez ayrılık varsa 5. olacaktır.

1|0
    0|0
  • iLişkinizde Müstehcen DurumLar Mevcutsa Bu DavranışLarı NormaLdir !

0|0
    0|0
    • nasıl yni biraz da açık olsan

• iLiskinizde CinseLLik Mevcutsa ! Davranış OLarak Yanından AyrıLınca Bu Tarz Reaksiyonlar Göstermesi Rutin Bir Halet !

• hayır yaşamıyoruz

• İliskiniz heycani kaybetmis mantara baglamis burdan bisey bekleme durmadan ayrilir barisirsin ancak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• seviyorsan bile birak gitsin.hep sen uzulursun,bir gun zaten gidecek.seni sevseydi seni merak ederdi arar sorardi.ortada bir iliski bile yok sanirim.sadece sen onu seviyorsun diye katlaniyor.senden daha iyisini bulunca tamamen gidecek.bazen gitmek gerekir herkese ve herseye ragmen.sen de git ayril ondan.biliyorum senin icin kolay olmicak ama baska care yok.seni sevmesini bekleme bosuna canim.yazik harcadigin zamana:((

0|0
    0|0
  • kardesim bu adamda is yok,

0|0
    0|0
  • yanındayken ona bu durumdan bahset :)

0|0
    0|0
  • birak gitsin... böyle ask mi olurmus

0|0
    0|0
Yükleniyor...