Gözlerine bakarken içini görmem imkansızdı dedim... Bunları bir erkeğe anlatsam ne derdi acaba?

gözlerine bakarken içini görmem imkansızdı dedim, yuvalarından fırlamak üzerelerdi göz bebeklerin, bir yandan da gözünün içine gömülmüşlerdi, nasıl anlatılır bu güzellik estetik karşısında susup izlemek bu işte. şimdi içini görmemi nasıl beklersin , kafanın içindekilerin benim için bu saatten sonra pek bir önemi yok.

"güzel kadınlar görünmezdir" seni göremiyorum.

bi kadına anlattım bunu şaşırdı , bir kadının bir kadına daha mı çok ihtiyacı oluyor?

bunları bir erkeğe anlatsam ne derdi acaba? ee sonuç olarak sevişiyor muyuz dermiydi?

bi filmde geçiyordu çocuk " seni seviyorum diyordu" tüm içtenliğiyle kızsa alelade bir şekilde" ben de seni seviyorum " diyordu. çocuk karşı çıkıp benim gibi sevmeni istiyorum "ben de seni seviyorum" demeni değil benim sana söylediğim gibi söylemeni istiyorum diyordu.

bir de bağlacı neler ifade ediyor, bazen çok şey ifade eder. gözlerine bakıp anlamya çalıştığın şeylerden daha çok. gözler yanıltmaz derler aksine sözcükler yanıltmaz diyenlerdenim.

Güncellemeler:
beyler seviye yerlerde .
gün gelecek ben bu siteden gidicem işte o gün sorularım değer kazanacak . b.ç.demiş

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• O bana hep güzel Aşk sözleri yazardı , ben se ona basit sevgi sözleri söylerdim. O beni benim onu sevdiğimden daha çok sevdiğini söylerdi hep. Ben ona " Kusura bakma,ama edebiyatım, şairliğim, yazarlığım yoktur hiç, zayıfım bu konularda" derdim. Ama o hep beni benim onu sevdiğimden daha çok sevdiğimi söylerdi. Bir gün " Neden ben seni daha çok seviyorum ? " diye sorduğunda. " Sakın benim sana yazdığım sözlerin bana ait olmasından olmasın sakın" demiştim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Geceleri uyku girmez gözüme, zalım yastık diken oldu yüzüme...

0|0
    1|0
  • Abi Bu Kadar Polime Gerek Yok Candan Bir Seni Seviyorum Yeter Be Yaw ..

0|0
    0|0
  • öss sorularındaki paragraf sorularını okuyor gibi hssettim bir an kendimi, okudum okudum acaba altta nasıl bir soru gelecek diye bekledim resmen yani

yukarıdaki parağrafa yazarın asıl anlatmak istediği ... :D:D:D

0|0
    0|0
    • azcık kitap oku la

• oğuz atay/ tehlikeli oyunlar ı oku.

• biraz baktım baya güzel yorumlar var, hafızaya yazdım..

• iyisin işte sorun ne ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...