Kendini beğenmiş insanlar ve sorulara yapılan saçma sapan yorumlar

Öncelikle merhaba.Bu siteye günlük yaşamda gereken bilgileri sorma için giriyorum sadece.Demek istediğim sorunlarımı anlatmıyorum ama tabii ki sorunlarını anlatan insanlara yardımcı oluyorum.O kadar iğrenç insanlar var ki tabii ki herkesi söylemiyorum.Çocuğun biri bir şey yazıyo aaa sen kesin şöylesindir.Başka biri bir soru soruyor cevap vermeden önce eleştiri ya da boş boş yorumlar yapıyorsunuz.Belki de o sorunları olan insana verdiğiniz bir cevap onu çok kötü bir yola sürükleyecek ya da yazdığınız saçma sapan şeyler kalbine kıracak.Bu kadar kolay mı insanları üzmek?Siz mükemmel misiniz?Mükemmelseniz her şeyi biliyor olmalısınız o zaman burada işiniz ne? Ve unutmayın ki bir insanda yarattığınız en küçük kalp kırıklığı mutlaka birgün size uğrayacaktır.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları için içimden cidden şu cümle geçiyor : " KS üyesi olabilmişsin ama adam olamamışsın, eşeğe altın semer de vursan eşek gene eşek kalıyor ".

Sitede sistem ne yazık ki yetişirken okuldan çevreden akrabadan aileden gelmesi gereken kültür ve terbiyeyi alamamış, evdeki dışındaki herkesi sosyal ruhsal ve cinsel olarak kullanabileceği zannına sahip, ukalaca dilinde melodili zil takılı ve kutsanmış olarak dünyaya geldiği iddiasındaki bazı ergenlere veya yaşı ilerlemiş ama ergenkafa kalmışlara , başta astarını belli etmediklerinden adam değeri ile üyelik izni verilmek zorunda kalınıyor.

Ancak zaman içinde ne tip bir terliksi hayvan oldukları kullandıkları nicklere de yapıştığından zaman içinde doğal seleksiyona uğruyorlar ve sorularına aldıkları cevaplar da yine terliksi hayvanlardan geliyor, ama akıllı uslu insanlar klavyesnin tek tuşunu bile kullanmıyor bunlr için.

Sonuç mu ? Gerçekten derdi olup yazdığında " yalancı çoban" ne yaşadı ise ona bener birşey yaşıyor .

Yani , soran'ın eleştirisine üstelik bir mod olarak usturuplu ama sert bir tonla katılıyorum. Umarım yorumumun altına saçmalayan olmaz , düşünür de yazar yazan ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle söyle söyleyeyim..

Bunu bazıları benden duydugu icin sasırabilir. :)

Burası sadece bir site.

Kisiliklerimizi yüzümüze bir maske takıp ta, gezdigimiz bir site.

O maskenin ardında ne var hicbir zaman bilemezsin. Burada ukala görünür, gercekte ciddidir. Burada efendi görünür, gercekte y.vsagın tekidir gibi gibi..

Önceleri ben de bu sitede böyle seylere gelemezdim. Yani sonucta, burası bir sanal ortam. Herkez birbirinin düsüncesine, fikrine ve davranıslarına saygı göstermesi gerek. Belli bir cizgi vardır asmayacagın. Onu gecmemen gerekir mesela. Bu cizgi herbir kiside aynıdır.

Sana katılmıyorum, yani katılmak isterdim gercekten ama yapamıyorum bunu malesef. Cünkü zaten adam akıllı cevap arayanlar bu sacma sapan sitede kendini yiyip bitirmiyorlar. Yani su sorulara baksana Allah askına? Öncelikle bu siteye gelip te soru soran tiplerin nasıl bir caresizlikte ve kalitede oldugunu düsün. Günlük yasantındaki soruları buradaki beyinsizlere sordugunu düsün mesela.. En ufak bir sorunu bile oldugunda kendisi düsünmez, esine mesine, arkadasına, sevgilisine sormaz, gelir burada sorar. Ulan önce bir yakın cevrene sor da sonra bize yönelt. Adam daha kendisi düsünmemis o soruyu, yanıtını bizde arıyor.

Lan bir düüsn de ona göre sor sorunu. Önce sen bulmaya calıs bakalım eksik yanlarını. Iyice kes, bic kafanda sekil alsın o sorun. Veya ona verecegin cevabı düsün mesela. Yok!

Illa o buraya sorucak. Sırf soru sormak icin soru soranlar var burda ya. Düsünebiliyor musun? Sırf soru sorabilmek icin sacmalayanlar var.

E is bu konumda oldugu sürece sen nasıl eski ciddiyetini takınabilirsin ki hala? Görüceksin. Basta dolu geliyor bu site insana.. Sonradan yavas yavas rengi soluyor, asıl rengi cıkıyor karsına. O rengi söyleyeyim ben sana. Hicligin ve b.mboklugun rengi bembeyaz. Yada sonsuzlugun ve karanlıgın rengi simsiyah.

Insanın birsey yapası gelmiyor o rengi gördükten sonra.

O yüzden bir zaman sonra benim gibi yapmaya olmaya baslıyor insan. Bu siteye gelirken her ne kadar "Efendi takılacagım ben" desen bile olmuyor o. Olamıyor yani. Izin vermiyorlar o efendiligini sana takınmana. Bir yerde patlak veriyorsun sonunda. Dayanamıyorsun artık.

Bazen öyle sorular oluyor ki. Diyorsun; "E buna sacmalamayacagız da neye sacmalayacagız?"

Kızın teki geliyor soruyor; "Sevgilimi telefonda baska bir kıza canım derken duydum, acaba beni aldatıyor mu?"

Bak sen bak. Soruya bak hele.. Lan biz nerden bilelim aldatıp aldatmadıgını. Yada bazıları oluyor ki her bir b.ktan anlam cıkartmaya calısıyor. Soruları sundan farksız olmuyor; "Sevgilim yatakta uyurken osurdu, acaba hamile mi?" Lan bir bas git. Detayın da detayını düüsnmeyiver anasını satayım.

Is bu halde olunca da sen ciddiyet bekleyemezsin ki bu siteden güzelim. Adamına göre soyunup, adamına göre giyiniyorsun anca.. Adamına göre yüzüne gülüp, adamına göre yüzüne tükürüyorsun.

Burası böyle yapılacak birsey yok malesef.

0|1
    1|0
  • nerede neyi nasıl beklememiz gerekir bilmek lazım. hayal kırıklığına ugramamız an meselesi .

0|0
    0|0
  • İsine Yarayan Kısmını Alıp Yaramayanı Gormezsen Bu İş Olur ..

1|0
    1|0
  • Hakılısın sonuna kadar katılıyorum ama işin birde öbür tarafı var, kişi soruyu soruyor düzgün cevap veriyorsun ama sana salak muamelesi yapıyor, tartışmaya çalışıyor hakaret ediyor vs. biliyorumki bu kişiler KS de populer olmaya çalışıyor ve bunları beğenen tiplerde var ;)

Bence KS birde tartışma platformu açsın isteyenler orada birbirlerine ne istiyorsa yapsın en azından o garip varlıklardan kurtulmuş oluruz. ;))

0|0
    0|0
  • Geceleri uyku girmez gözüme, zalım yastık diken oldu yüzüme.

0|0
    0|0
  • O saydığın eleştirenlerin başında ben geliyorum. Sen de bazı şeyleri duymayı hakediyosun ama. Soruyu gizli soruyo,gizli cevaplara cevap vermiyo. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye sorarlar adama. Kişiye göre değişiyor yardım edip etmeyeceğim.

0|0
    1|0
    • Yaa al işte sana ne seni ne ilgilendirir ? Kimsin ki beni eleştire biliyorsun sen ? Sana bu hakkı kim verdi ? Eleştiri yapmadan önce insan olmayı öğren.Adım çok mu önemli ne olacak tanıyacak mısın beni ? Alt komşun muyum ? Saçma sapan konuşma yaa cidden

• hahaha eleştiri kabul etmeyeceksen sosyal ortamlara girme.kendi odanda 4 duvar arasında takıl sen. Saçmalığa bak. Ben kimmişim de eleştiriyormuşum.. Yazık.

• Aynen degisik insanlar cok :-) oyüzden hee de gec yani,en kisa net sinir bozucu cevap :-)

0|0
    0|0
  • yani senin tarafından baktığın kadar bir de karşı taraftan bak o kadar çok lüzumsuz sorular soran var ki :))) kimisi de tepki almaya çalışıyo hele soruyu soran hatunsa belki tanışırım havasında ;) o yüzden çok kafaya takcak bişey yok :)

0|0
    0|0
    • Yok arkadaşım ben daha önce böyle bir olay yaşamadım zaten yaşım 24 en fazla kitap önerisi film önerisi sorarım.Ama bu siteye eminim ki yaşını büyük gösterip giren bir çok insan var düşünsene onlara yazdığın bir cevap belki hayatını etkileyecek

• sen 24 sün ama onların çoğu unutmaki yeni ergen :)

• Beni çoğu kişi kendini beğenmiş sanar ama aslında öyle birşey yoktur.

sitede maksus sinir etmek için öyle diyorum

bu tür şeyleri pek takmayacaksın eğlencene bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• gerçek hayatta da var böyle insanlar, böyle herkese açık bir yerde bu tür yorumlarla karşılaşmak çok normal. günlük hayatta da sadece sana bakıp içinden hakaret, küfür eden insanlar olabilir, burada açık açık söylüyorlar. bence sakıncası yok, öyle insanların da olduğunu bilmek iyidir. hoşlanmadıklarını geçersin. çok güzel, iyi niyetli yorumlar da var. onları ciddiye alırsın.

çok fazla takmamak gerek

0|0
    1|0
  • Ciddiye alma öyle insanları.

En nihayetinde bin bir çeşit insan bin bir çeşit karakter barındırır bünyesinde ki sanal ortamda kimse lafının nereye gittiğini düşünmez. Ama bazıları var ki gerçekten mantıklı, makul yorumlar yazıyor..

Gerisini sallama bile, değmez.

1|0
    0|0
  • burda ki her Insanın yorumunu ciddiye alırsak halimiz yaman..

Ayrıca Buraya kendi sorunlarını yazanlar var tabi ki ama. Kaç tanesi

yorumlardaki cevapları uyguluyor ki sanki içinı dökmek için sorup gidiyo.

Sonuçta yine sen kendi mantığına uygun olanı yapacaksın

onların dediğini değil...

0|0
    0|0
  • bazıları öyle haklısın ama hepsi değil.ama ypacak bişi yok kişilk meselesi

1|0
    0|0
  • Ben elimden geldiğince yardimci olmaya çalışıyorum. Ama bazen degil genel olarak burada cevaplayanlarinda iyi niyetleri suistimal ediliyor. .oyle olanlari da benzetmeyi seviyorum acik ve net.

0|0
    0|0
  • Varol konuş kız en arkandayım dayak yemek istemiyorum da :D :) :) :)

0|0
    0|0
  • Böyle insan çok işte...

0|0
    0|0
Yükleniyor...