Eski sevgilinizi her gün görüyor olsaydınız??

üniversite ortamında aynı sınıftasınız ve eski sevglinizi görmeme gibi bir ihtimaliniz yok nasıl tepki verir nasıl davranırdınız?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• görmemeye calsıırdım:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kotu olurdu her gun gorusmek:///

0|1
    0|1
  • gormezlikten gelirdim

0|0
    0|0
  • Benim için sorun olmaz hiçbir sevgilimle birdaha yüzüne bakamayacağım şekilde ayrılmam

0|0
    0|0
    • seven sensin giden o... onca şeyin üstüne dost kaybettim diye ayrılan o.. eee hiç bakarken ya da gördüğünde üzülmezmisin?

• Kolay kolay sevmem zaten seversemde silmesini iyi bilirim

• ne güzel... adına sevindim...

• gözümü kapatırdım

0|0
    0|0
  • katlanacksn arkadsım baska caren yok

0|1
    0|0
  • herkes gibi davranırdım yokmuş gibi hiç görmezden gelmektense sıradan bir sınıf arkadaşı ama sevmediğim muhattap almadığım umursamadığım biri gibi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben 7 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi gördüm bu gece, hiçbirşey hissetmedim bro. tuhaf yani bir zamanlar onu görünce dünyadan kopuyordum

0|1
    0|0
    • sen 7 ayda bir görmüşün bro. ben her gün görüyorum...

• Başkasını bul tabiki demesi kolay ama ben hep düşünürdüm eski sevgilimden daha iyisi yoktur diye bu sadece alışkanlıktan oluyormuş, eskiden mesajı gelince bir heyecan olurdu şimdi oda kalmamış. Tavsiyem çevrene dikkatli bak mutlaka ondan iyisi vardır

• göz temasından kaçınıyorsun. mümkün olduğu kadar ters tarafta oturuyorsun. o senin arkadaşlarınla konusurken yanlarına gidemiyorsun. onun bazı arkadaşları sana soğuk davranmaya başlıyor. aynı şekilde seninkilerde ona karşı. iğrenç gereksiz bir durum. ikinci öğretim derslerine bile gidiyosun sırf bunun için

0|1
    0|0
  • Gordükce Dahada Nefret Ederdim ..

0|1
    0|0
  • iplemezdim varlığı yokluğu bir olurdu

0|1
    0|0
  • Onun 2 3 defa halını hatrını sor ıyımısın de naber deme ıyımısın de ıyyıım derse dıkkat et kendıne de . Baska bırsey soylerse hayırdır gıbısınden yok bısey de basgit ;) 2 3 gunde yap bunu bak delı dıvane olucak pesınde olmasa bıle sana tıp tıp bakıcak sureklı uyuz olucak sana :)

0|0
    0|0
    • vallahi birader çok götledim vaktinde, çokta kendimi rezil ettim... dedikoduda bir ara 1 numaralı gündem maddesiydim inan bıktım usandım... o bana gıcıkta olmasın aşıkta olmasın beni de siklemesin, ama bende onu umursamayayım onu görünce kedi gibi sağa sola kaçmayayım istiyorum..

• Rahat ol zaman :)

Yükleniyor...