Oriel zamanla kaybolur mu?

Arkadaslar gecenlerde sac acıcı boyayla actıgım sacların rengi solmustu oriel ile acalım dedik tamamını degil ama saclarımın uclara inen kısımlardan boyadık sanırım fazla beklettim fazla sarı oldum daha beter olmasın diye ellemedim, cok yıkadıkca,deniz,havuz suyu gördükce kapanırmı rengi ya uzadıkca kaybolur ama uzamasını beklemek ölüm :(:( yaptım bir hata sinir oldum

Güncellemeler:
twitterdan bakıp söylerseniz sevinirim; @aleyna_tuna suankı sacım orda var sarı yerleri kızıl veya maviye boyatmayı düsünüyorum kuaförede sorucam ama sizinde fikrinizi alıyım

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• 3 kuruş fazla harcayacaksınız diye güzelliğinizin içine ediyorsunuz. Gidin bir kuaföre kafanız rahat etsin.

0|0
    0|0
  • İnsallah Kaybolur ..

0|0
    0|0
  • evet hiç bir şey anlamadım ama düzelir ya

0|0
    1|0
    • kısa ve öz olarak sacımı actım memnun degilim daha beter olmasın diye boyamıyorum sadece gecer mi diyorum :(

• haa bilmiyom ki geçer heralde arkadaşlar geçermi bilen varsa cevap versin

Kızlar Ne Diyor 7

• Denizde saç rengi açılır...

0|0
    0|0
    • boya sürmeden böyle acılır evet ama saclarım acık kumral alıp boyamayı düsündümde nasıl bisey olur bilemiyorum

• rahatsız oluyorsan bence boya saçlarıni saçlar kolay kolay uzamıyor .

0|0
    0|0
  • daha da açılır yazın.cila attırabilirsin saçına.

0|0
    0|0
  • boyayacaksın saçını .

0|0
    0|0
  • kes... ...

0|0
    0|0
    • her ay düzenli olarak kestiririmde rengin tamamen kaybolması zamanımı alır tümdende kestiremem :(

• benşu anhic memnun degilim ya annem istanbula döndügünde daha net karar vericem onun zevkine güveniyorum ama isteşu anböyle kalıcam :D

• evet kal, biraz bekle :)

• sac rengine yakın boya al boya sacını baska care yok

0|0
    0|0
    • twitter/aleynatuna bakarsan suanki sacım var fotograflarda, normalde sporcu oldugum icin acık bırakamıyorum topluda kötü durmuyor yakıstıgını söyleyen var, her 1 bucuk ayda falan kestiririm sacımı kestirdikce kaybolur sanırım olmadı boyıycam

• ben beğendm cok tatlı

• tesekkür ederim tatlıım :)

• deniz,havuz suyu,güneş gördükçe kapanmaz daha da sararır o saç

0|0
    0|0
    • allahtan uclara sürdüm olmadı zamanla kestire kestire gidicek :(

• maşallah cok güzel saçların var sakın kızılmış maviymiş bozma saçlarını sarı sarı güzel

Yükleniyor...