Başınıza gelen korkunç olaylar./maksat muhabbet olsun

Evet arkadaşlar benim başıma en ilginç memlekette bizim ev 2 katlı alt katta kimse yaşamıyor oranın ışıkları gözümüzün önünde 2 3 sefer yanıp sönmüştü sizin başınıza neler geldi En iyi cevap seçilek

Güncellemeler:
Evet arkadaşlar bunu merak ettıgım için yazmıştım evde tekim şuanda ve acayı tırsma başladı durmadan arkama bakıyorum guncelleme ıcın herkesten ozur :D

0|0
11|13

En İyi Kız Görüşü

• Kadir gecesinde anneme bağırdım annemle kavga ettik bende sinirle kapıyı çarpıp çıktım merdivenlere oturdum gecenin 11iydi, kış vaktiydi millet uyuyordu bir de ıssız bir yerdeyim yapraklar hışırdıyor filan, ben o güne kadar hiç hiç bir şeyden korkmazdım çok cesurdum merdivenlerde oturuyordum işte, karşıya odaklandım (bu arada karşıyı ışık aydınlatıyor) kafası kuru kafa, yüzü belli olmuyor saçları karmakarışık , elleri ve kolları çubuk gibi çalı gibi, bacakları da çalıya benziyor saçlar elektriklenmiş çubuk gibi elleriyle beni çağırıyordu gel gel dermiş gibi hızlı hızlı "lan noluyoruz lan kim var orda " dedim tabi cesurum ya deli cesareti biraz yaklaştım daha hızlı gel gel işareti yapıyor benim bismilllaaaaah diyerek eve bir kaçışım vardı gittim mahalleyi topladım çığlık çığlığa, babam dedi ağaca benzetmişsindir kimse inanmadı ertesi gün gittik baktık orda AĞAÇ BİLE YOK.

1|0
    0|0
    • Vay be tuylerım dıkeldı :D

• sa kardeşim

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 13

• bir arkadaşla ortaokul caglarımızda muzurluk yapalım diye gece harabenin içine girmiştik yerin altında düğün gibi birşey vardı sesini duyduk sonra merak edip oraya tekrar gittim 1 metre belki az biraz uzun bir adam gördüm o bana baktı ben ona sonra kayboldu tekrar hayal gördüm diye araştırdım o adamı gören başka bir cocukla tanıştım vs..

0|0
    0|0
    • normal insan gibiler boyları 1 metre , çoğunlukla esmer oluyorlar bazılarının suratı belli olmuyor gözler kırmızı ve fosforlu yeşil arası ^^

• siz baska şeyden bahsediyorsunuz benim gördüğüm kişinin mezarını cıkardılar ordan geçmişin populer azizlerinden patrik İgnatius mozaigini google da görmüştüm ayasofyada var sanırım gidip bakmadım ama google sonuclarından hatırlıyorum

• BU YAZDIGIM TAMAMEN GERCEKDIR; YALAN YOK

evet geldi, hemde iki hafta önce cok korkuncdu.

ben üni icin baska sehirde evde otururken (yanliz basima bir dairede yasiyorum) evin ic kapilari hemen hemen hepsi acikdi.

ben ders calisirken acaip korkunc ve 3-4 dakika arayla bir ses geliyor bir odadan. ama nasil korkunc ses anlatamam, gercekden dehset birsey. sanki böyle birisi ölüyor ve ruhu aliniyor gibi .

o an valla kalbim acaip sekilde atmaya basladi ve alt cenem uyusmaya basladi.

agzimi acmak istiyorum acamiyorum, öyle baya bir sürdü , aya kalkiyorum ayagim uyusuyor yürüyemiyorum. cok garip bir olaydi

Gizli

0|0
    0|0
    • Allah kurtarmış :D

• Hani derler ya, ölüm aninda kelimei sahedet felan getirsin bir insan. YOk abi, cene resmen uyusuyor yani konusamiyorsun, birsey diyemiyorsun, hele azrail geldiginde iyicene altima sicarim. Allah bizlere hayirli ölümler nasip eylesin.amin

• Amın mubarek

• Arkadaşlarım ellerin de iki rodvaydır la beni tehtit ediyolar dı biri erkekti biri dişi , tut kızım tut oğlum falan :D oğlum yapmayın yok , lan akıllı olun yok utututut falan diyolar :D

Lan tuttur mazsanız sizin amk oyim dedim :D

En son duyduğum kim o kızım kim o oğlum du :D

Abi ben mi koşmaya başladım akıllara zarar o otobüsün tepesine nasıl çıktım hiç birimiz çözemedik :D İ , P ne nin çocukları tutturmuştu köpekleri :>)

0|0
    0|0
  • Geçen gün bir rüya gördüm. Ey fani kalk diyordu bir yaşlı moruk. Bende heyecanla kalktım, soğuk su içeyim dedim, buzdolabını bir açtım, içeride 50 kilo ak sakal var, bağırdım birden, elime bıçağı aldım az kalsın karşıdaki binaya fırlatıyordum heyecandan, annem geldi içeriden, ne oldu diye sordu. Dedim anne buzdolabında rüyamda gördüğüm moruğun sakalları var, oda kapağı açtı sonra rüya görmüşsün dedi. Geçenlerde giderken de arkamda birisi yürüyormuş gibi hissettim, arkama döndüğümde ses kesiliyor, geri önüme bakıp devam ederken ayak sesleri geliyor. Ara sırada ışıklar kendi kendiliğinden yanıp, söner. Geçen günde cama birisi vuruyor gibi geldi, birde en üst katta oturuyoruz, ben perdeyi çekince tık diye cama vuruyorlar.

0|0
    0|0
    • En korkunc seydır o arkadakı ses :D

• Ben bazen mahallenin elektriğini kesiyorum, karanlık olsun diye.

• Sendekı ayrı pskopatlık :D

• Süpermarkette dar bir koridorda karşılaştık. Önce ikimiz de sağa gittik. Sonra ikimiz de sola gittik. Çarpıştık. Karşılıklı özür diledik. Gülüştük. Filmlerdeki gibi romantik bir karşılaşmaydı. Ne olurdu bir de ikimiz de erkek olmasaydık...

0|1
    0|0
  • bir gun yurttayiz.kaldigimiz yurt pis.neyse gece kamyonu devirdim banyoya gideyim dedim gittim baktim birisi banyoyu temizliyo.uyku sersemiyim fqrkinda degilim.kendime geldim bir baktim adam bana gulumsuyo dikkatlice bir baktim ayaklari ters gozleri kirmizi.megersem 3 harfliymis.farkettigimi gorunce guldu.var gucumle bagirip kactim.merdivenlerde bekci amvayi gorddedim bekci amca kos.banyoda 3 harfli gordum.ayaklari yersti gozleri kirmiziydi guldu.kendi ayaklarini gosterip bunun gibi miydi evlat dedi.bi baktim bekco amcanin kiliginabgirmis 3 hargli kactim benom bagirmamla tum yurt uyandi bir ben gormusumonlari :S

1|0
    0|0
  • Evet, ara ara param esyam felan kayboluyor hemde evde yanliz iken. Tm ne kadar param odugunu bildigim halde ertesi gün yok oluyor

0|0
    0|0
  • Köyde Bi Köpek Kovaladıydı Yaw Arkadaş Tarlada Ne Kadar Taş Varsa Üstünden Geçirdim Gene De Bırakmadı Sahibi Yetişmese Gidiyoduk :) ...

0|0
    0|0
  • Bir defasında aşık olmuştum..

0|0
    0|0
  • evden garip sesler gelmeye başladı...sanırım en taze hikayeyi birazdan okuyacaksınız...

0|0
    0|0
  • odamda pc başındaydım. dalmışım dünyadan haberim yok. mutfaktan annem seslendi. Tahaa yemeğee gelsene diye. dedim tamam geliyorum. hemen ardından telefonum çaldı arayan annem marketteyim bişiy istiyomusun dedi. telefonu yere atıp pencereden kaçtım.

0|0
    0|0
  • oğlum sizi gece gece bela diye mi gönderiyorlar. cinler için falan mı çalışıyorsunuz. tek kalıyoruz lan. ışığı 2 3 kere yanıp sönmüşmüş. yaş kaç amk.

0|0
    1|0
  • Abicim gece gece ürkütme şimdi bizi yatar gider millet kimsecikler kalmaz soru soracak

0|0
    0|0
Yükleniyor...