Teravih kılmak için camiye giden kadınlar !

camiye giden kadınlar bazen erkeklerle iç içe camiye giriyor,eğilip ayakkabı giyenler ve yuarıda sesleriyle dikkat çekenler olabiliyor.ayrı yerlerden girip edeple kılanlarda var elbet.ne düşünürsünüz bu konuda ? bir de komik hatıra yazayım size :)

birgün hoca vaiz verirken kadınlara seslenmiş .namazda bazen kurallara uymuyorsunuz.iyi dinleyin .imamla kılıyorsanız ona uyun.benimle yatacaksınız benimle kalkacaksınız.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ya kadınlar için en hayırlısı kimse tarafından evinde kimse tarafından görülmeyecek bir yerde ibadet yapmak (gösteriş maksadı taşımasın diye) hadiste geçiyor o yüzden cami fikri arada o bütünlüğü yaşamak için iyi sayılabilir sadece.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kadınlar bölümü ayrı oluyor ki...

0|0
    0|0
  • camiide kadınlara daha çok yer açılması gerektiğini düşünüyorum girişlerde ayrı olsun kadınlar heryerde sorun oluyor tabi çoluk cocuk ama camiide namaz kılmak onlarında hakkı

0|0
    0|0
  • Buna mı takıldın çok önemli mesele ya

0|0
    0|0
  • üslup bilmiyorlar. dini tam anlamıyla bilmiyoruz.

0|0
    0|0
  • Fıkra saçma olmuş

0|0
    1|0
  • Ben gitmem

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• bu konular için biraz hassas bir fıkra

0|1
    0|0
    • yaşanmış imam cümlesi.erzurumdan kardeş.imam farkında değil sonuçta.baban nerde çalışıyor.borusana girdi demiş çocuk mesela :) gibi

• inşallah anlamamışlardır fena gaf :D

• camiye giden bir bayanın dikkat çekmek gibi veya başka bir şekilde kendini göstermek gibi bir amacı olduğunu düşünmüyorum...örneğe çok güldüm :)

2|0
    0|0
  • Çok gürültü yapıyolar camide bile susmuyorlar

1|0
    0|0
  • müslümanlıkta böyle bir şaka olurmu yaf.Günah

0|1
    0|0
    • yaşanmış imam cümlesi.erzurumdan kardeş.imam farkında değil sonuçta.baban nerde çalışıyor.borusana girdi demiş çocuk mesela :) gibi

• yıl 2013 hala camiye giden var

0|2
    4|4
Yükleniyor...