Ilişkilerde çok mu şanssızsınız yoksa şansları mı değerlendiremiyorsunuz ?

ilişkilerde şans sizinle fakat değerlendiremiyor musunuz ? ya da çok mu şanssızsınız ?

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ SEVİYORUM HEPİNİZE +1 :))

• Ha hoşlandığın kişi seni arkadaşı olarak görmüş, ha alışverişe gittiğin mağazada seni personel sanmışlar hiçbir fark yok :))
    A seç
  • Otobüslerde kesiştiğimiz kişilerle cesaret edip konuşabilseydik şimdiye bir otobüs dolusu sevgilimiz olurdu :))
    B seç
  • Eski sevgilisine barışma ümidiyle kandil mesajı atan genç 'ok. senin de' cevabı ile şansını diğer mübarek günlere bıraktı :))
    C seç
  • -aşkm yrn bluşamıcz ya.s +niye? -dymlara gdicem +tamam -hmn tamam?, gitme diyeblrsn. +gitme o zaman -aşkm gtmem lazm ya.s.s :))
    D seç
  • + kpk fotondaki km .s - Adriana Lima aşkım + ya slk msn kaldr hemn bnim rsmimi kymuyorsun elin kzlarını koyuyrsn pki .s - Tamam aşkım ya bak seninkini koydum . + yha mal msn abm falan görür kldr çbk .s :))
    E seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
75

En İyi Kız Görüşü

• ben şanslıyım bu konuda

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• şıklardan A dedim de, benimle hiç alakası yok hiç bir zaman da olmadı ama şık hoşuma gitti :P

24.5 yıllık şanssızlıktan sonra 4 ay önce turnayı gözünden vurdum hacı.

1|1
    0|0
  • Ha hoşlandığın kişi seni arkadaşı olarak görmüş, ha alışverişe gittiğin mağazada seni personel sanmışlar hiçbir fark yok :)) favorim :Ddd

0|1
    0|0
  • D ve E şıklarınında ki konuşmayı yapanlar artık yok olsun :( :(

0|2
    0|0
  • A şıkkı güzelmiş:)

0|1
    0|0
  • B tanımı çok uygun gibi.cesaretsiz bu erkek milleti.

0|1
    0|0
  • Epey şanssızım bu konularda bakalım kısmet artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen öpmeye kıyamazsın aşşağı mahallede ağzına verirler vay manyokolatik vay...

0|1
    0|0
  • Tmm otto sen kazandın

Hayattımı düzeltmeyene kadar bu işlerin peşine düşmedim

işim var gücüm var

bişiler yapma zamanıdır şimdi.

0|1
    1|0
  • yok ya olgunlaşmamış kızlar çıkıyo insanın karşısına hep.

ilgi gösteriyosun evinde ite kaka yaşayan kız şımarıp tepene çıkıyo

0|1
    0|0
  • Otobüslerde kesiştiğimiz kişilerle cesaret edip konuşabilseydik şimdiye bir otobüs dolusu sevgilimiz olurdu :))

0|1
    0|0
  • facebookta çok takılma adamım ;)

0|1
    0|0
    • takılmam lazım üyeler paylaşım bekliyorlar adamım ;)

• bende kelime bitmezde sen anlayamazsin vakit kaybisin

• daha çok küçüksün evlat vakit kaybı görüyosan yazma zira seni cümlelerimde boğarım da kendini asacak kelime ararsın...

Yükleniyor...