Aldatmak ve sadakat tercihi..

sürekli olarak kafamı kurcalıyor, düşünün ki, gerçekten de bir çok farklı kişiyle paylaşacak çok şeyiniz var, gerek cinsel anlamda, gerek lifestyle olarak.. bir erkek, neden tek bir kadına bağlanmayı tercih etsin ve dışarıya karşı kendini neyle avutsun? henüz hiç bir şeye kendimi ikna edemedim ...

Güncellemeler:
evalSaşk isimli üye

engellemene gerek yoktu, anlamadığın şey, benim zaten böyle bir şey hissedip sağa sola bakmayacak hale gelmek. ne sana ne kimseye hakaret edecek halim yok

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• çok kadın hiç kadındır. anlamsız olursun

0|1
    0|0
  • nasıl da denk geldi.sen iyi bilirsin balfour deklerasyonunu...hani böyle kısadır mısadır ama istediğin yere çekebilirsin metni.şu yazdığın soru da muhteva açısından olmasa da üslup açısından çok benziyor:)her cümlenden farklı şeyler çıkarılabilir sevgili fegelein.

sadakat konusunda söylenicek pek bir şey yok.aldatmak ve tek/çok eşlilik konusunda ise çok şey var...

korkuyorsun...

senin dediğin oldukça neidüğü belirsiz bir yaşam tarzı

ikna olmak istememeye devam edersen...

etmezsen de kim bilir belki devrin bile dönebilir

0|1
    0|0
    • devir tekrar dönerse, gerçekten de evlilik sıkıcı olmaa başlar artık :D

dinime söven, Müslüman olsa bile, hiç değilse içinizden birine azcık güvenip yaslanabilmiş olmayı isterdim. belki beni herşeyden gçiecek biri gerekliydi ve olamdı? şöle pembeli falan :D

• ayyyy aşkilotan görürse üzülür ağlar kahrolur.yapma öyle şeyler:D

• bir kadın neden bunu yapsın o zaman ? senın gibi düşünen bayanlar tam sana göre

bir kadınında paylasacak cok seyı vardır bu özellıgın kadınlarda bulunmadıgını mı soyledıler ?

seversen bir gün gercekten baskasının hayalını kuramadıgın zaman anlarsın umarım

0|0
    0|0
  • sen ananin ustne bşka ana tanirmsn.

0|1
    0|0
    • ya, ahlaken ve manen buna ikna olmaya çalışıyorum, mantık doğru, ama, bişey olması lazım ki kımıldamiyim... yani, en sevdiğim ilişkide de yaptım ben bunu..

• senin gbi bir kadn basina gelir umarim.hayati anlam yapan tek kadindir.

• başıma, görebileceğim en tiksinç insan gelmişti yakın zamanda, bitti çok şükür. baazı şeyleri anlyorum aslında, sadece içselleştiremiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• genlerımıze kodlanmıs bırsey bu bır kısıye baglanmak zaten kodlanmasaydı genlerıne mesela ask vefa dostluk boyle seyler olmazdı ınsanlar ayrılınca acı cekecegınden korkmasa herkes en kucuk seyde ınsanları sıler atardı bır kenara

1|2
    0|0
Yükleniyor...