Yakın zamanda en uyuz olduğunuz soru nedir ve yazmak isteyipte yazmadığınız cevap neydi ?

Tabi eminim saymakla bitmez çünkü o kadar çok ayar edici sorular soruluyor ki.İlk ben başlayım kızın biri sormuş ''eski sevgilim bana telefonda şarkı dinletti eski sevgiliye neden şarkı dinletilir.'' cevaba ise ananın hatrını sormak istemiş yazmak isterdim.

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir kaç gün önce denk geldim adamın biri erkek organ boyu nasıl ölçülüyor cetvelle alttan ölçüyorum şukadar yandan şu kadat üstten şu kadar çıkıyo sizce nasıl vs diye bişey yazmış :D hayattan soğudum:D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• çok oluyorda hatırlamıyorum şu an

0|0
    0|0
  • sevgilim beni aldattı. ne aramış ne mesaj atmış acaba trip mi yapıyor tarzında bir soru vardı manyak karı ya dedikodu gibi olmasında

0|1
    0|0
  • çirkinsin mk çirkinsin bari siteye ilan etme.

0|0
    0|0
  • hatırlayamadım

0|0
    0|0
  • çook var aslında..

0|0
    0|0
  • sizinki kaç cm diye biri sormuştu,

31 diyesim geldi.

0|1
    0|0
  • oldukça çok !

geçen birini nişanlısı aldatmış

kızın derdi "ama nişan fotomuzdan beni kesipte facee koymuş beni kesmiş beniii ! sizce neden kesmiştir ?"

kıza bayaa açıkladım anlattım falanda en sonunda hakaret edesim geldi işte onları demedim !

1|0
    0|0
    • söyleme zamanı :) bekliyoruz senden.Şikayet ederse #direnKS diye başlarız bizde :)

• vallaha ben bayaa kafaya takan insan oldum açıkçası bir kaç gündür sürekli gizli yazıyorum. adamlara cevap veriyorsun borçlu çıkıyorsun istedikleri cvbı almayınca çirkinleşen çok,bildiğin halde bişey diyorsun adam sana cahil diyor çok asabım bozuldu sanada dert anlattım bayaa :D

• aklı başında birileriyle konuşmak germiyor da beni.Laftan sözden anlamayan saçmalayan tipler var.Zaten kestirip atıyorum onlarlada. :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba firaricim

Bir tane sağ beyin lobu felç bir tip var, onun sorular sıkıntılı.

Gerisi mühim değil.

Din, diyanet konuları ile dalga geçenler sıkıntı anlayacağın

2|2
    0|0
    • Sag beyin lobu felcli kisi ben miyim yoksa? :) Onun sorular sıkıntılı demissin de.

Merak ettim.. (:

• küfürlü bir cevap bu uzun zmndır var :D soru cinsellik meseleleri ama çok şükür bşaa çıkıyoz :XD

0|0
    0|0
  • Dinle dalga geçen itler var pardon maymunlar :D

0|1
    0|0
  • yakın zaman uyuz olduğu bir soruya cevap yazmak isteyipde yazamamışsa burda niye yazsın ki :D

0|0
    0|0
  • ya o kadar çokki cevap verememekten xper kazanamaz hale geldim :S

0|0
    0|0
  • onlarca var

0|0
    0|0
Yükleniyor...