Bir kadının aşkını itiraf etmesi dogrumu?

aslında merak ettiğim bir kadının aşkını itiraf etmesi erkek tarafından nasıl karşılanır ya da hangi durumlarda kadın aşkını itiraf etmeli?

Güncellemeler:
oda benden hoşlanıyor ama basitleşmekten korkuyorum

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• hayatımda bu kızla birlikte olmam dediğim bir kız peşimden çok koşmuştu. Bana aşık olduğunu söylemişti. Onunla çıkmadım ama daha sonra aklımdan hiç çıkmadı o kız çok samimi gelmişti bu yaptıkları. Daha sonradan o kızı çok aradım ama ulaşamadım. Belki ulaşsaydım şuan çok farklı olacaktı. Hayatımın pişmanlığı bu. Risk almayı seviyorsan yap bunu. Sevmiyorsan onu ayart. Belki yaptığın şey çok hoşuna gider ve seninle birlikte olur ama tam tersi de olabilir. Tamamen risk.

0|0
    0|0
    • riskleri severim :) anlattıgın hikayeye bayıldım açıkcası cesaret verici ama ayartmak daha cazip gbi ;)

• belli et onun sana söylemesini sağla bu daha iyi hemde roller değişmemiş olur.

Erkekler Ne Diyor 9

• Gayet Normal.

0|0
    0|0
  • Ben itirafları severim. Eğer utangaç biriyse de belli etse yeter ben ilerletirim. Kadın erkek ayrımı yapmak yanlış ya ikiside aşkını itiraf edebilir ikiside evlenme teklif edebilir. Norma şeyler bunlar.

0|0
    0|0
  • dobra kızları severım saygı duyarım sevıyorsan soyleyeceksın

0|0
    0|0
  • kızlar aşkını itiraf etmeseydi şuan hiç bir kızla çıkmamış olurdum :/ birine açılma işini beceremiyorum genelde bunu kızlardan bekliyorum :) başarıyorum ama baya sıkıntılı oluyor .D

0|0
    0|0
  • ben her zaman takdir etmişimdir itiraf eden kişiyi. cesaret gerektiren bir iş. reddetsem bile saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Gec olmadan soyle ona zaman su misali

0|0
    0|0
  • Sonuclar onu rencide etmeyecekse ve gerçekten eminse

0|0
    0|0
  • basitlesmek ten korkuyorsan

toplumun sana emrettiği gibi ol

onun sana acılmasını bekle

0|0
    0|0
  • bence doğru ötesi süper bir doğru neden söylemyesin ki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• olabilir ...

0|0
    0|0
  • Görünüşte aman canım ne varki deselerde sonunda değersiz olursun benden demesi bence sakın yapma İnan hiç kıymetin kalmaz o isterse sana gelir zaten,aşkla karar verip ileride pişman olma ağır olmak en iyisidir bence

0|0
    0|0
  • bence dogru degil kadın sezdirebilir ama dile getrmemeli

0|0
    0|0
  • Benim için evet. Söyle rahatla... Zaten karşı tarafın neler düşündüğü direkt anlaşılıyor.

Yani çabuk kurtulabiliyorsun.

0|0
    0|0
  • hayatının yanlışını yaparsın. sen bekle onun teklif yapmasını söylemesini.

0|0
    0|0
  • cokmu sevysn? cok sevysan brakma git peşinden hayat kısa

0|0
    0|0
Yükleniyor...