Kadınlar ve erkekler bir gün anlarlar mı bir birlerini ?

kadınlar mı erkekleri erkekler mi kadınları anlamıyorlar sizce ?

lütfen şıklara yoğunlaşalım HEPİNİZİ SEVİYORUM HEPİNİZE +1 :))

(not: sorularımın ciddiyeti yoktur eğlence amaçlıdır yanlız içinde bol miktarda ironi barındırır bilginize)

• Kızların % 70 i pembe giyen erkeklerden hoşlanıyor. Ama pembe giyen erkeklerin % 80'i kızlardan hoşlanmıyor :))
    18% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Şu sivrisinekler kan yerine yağ emiyor olsaydı şimdiye kadar çoğu hanım kızımız manken olmuştu :))
    18% (2)0% (0)14% (2)Oy Ver
  • Zkerim diyen kızla neyle diye dalga geçen erkek, o dalga geçtiğin kız gün gelir hayatını öyle bir zkerki ,erkekliğinden utanırsın ellerini semaya kaldırır Allah ım iyi ki bir aleti yok muş diye dua edersin :))
    55% (6)0% (0)43% (6)Oy Ver
  • +Sıla niye uyumadın kızım ? -Sevişmeden uyuyamıyorum anne +Bey bizim kız yoldan çıktı bişeyler yap :))
    9% (1)33% (1)14% (2)Oy Ver
  • Erkek değil miyiz hepimiz aynıyız, dimi kızlar :))
    0% (0)67% (2)15% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkekler bayanlarin sahip oldugu hassasiyete ve ince düsünceye sahip olduklarinda

Bayanlar ise yeterince anlayisli olabildikleri zaman belki bu bir baslangic olabilir.

Aslinda bu biraz da karsilikli istek ile alakali.Insanlar birbirlerini anlamak istedikleri ve buna caba verdikleri zaman muhakkak anlasirlar cogu konuda. :) Anlasilamadigi zaman da saygi duyulsa,hic de mesele olmaz saniyorum.

0|3
    0|0
  • b şıkkına bayıldım bu sefer:)

0|1
    0|1
  • B ve C arasinda kaldim :D öyle sivri sinek bulursan bana yolla lütfen :D yaglarim feda olsun haha

0|1
    0|1
  • Erkekleri anlıyorum anladıklarım da beni anlıyorum sorun yok .

0|1
    0|1
  • Şu sivrisinekler kan yerine yağ emiyor olsaydı şimdiye kadar çoğu hanım kızımız manken olmuştu :))

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum ben bunu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• aklımdan tek geçen şey

Derdin ne namıssız ?

0|2
    1|0
    • son foton karizmaydı niye eskiye döndün nımızsız ?

• bencede iyi geceler :) da hiciv ne ? :D

• ooo hiciv ne dedi adam oldu tatlı tatlı uykular acil çıkmam lazım evden çağırıyorlar :)

• şeytan bile el pençe divan duruyo kadının önünde tırsacan şerrinden allaha sığınacan :D

allahumme ecirna min şerrin nisa :D

2|1
    0|0
  • Yok abi ben pek sanmıyorum

Nasıl anlasınlar

Daha kadınlar sanıyor ki; bazı erkekler kediden köpekten tahrik oluyor da onlara niyetleniyorlar sanıyor..

Allaaaaah

Şu cehalete bak

Dünyada bundan büyük cehalet yok

0|2
    1|1
  • kadınlar zaten birbirini anlayamıyorlar...

bunun böyle olmasının nedeni doğru zamanda ve doğru kişiyi bulamama olayı veya karşına çıkmaması bu gibi problemleri ortaya çıkarıyor

0|0
    0|0
  • Türkyeden mi bahsediyoruz? anlamak için çaba bile sarfedilmeyecek insanlar sürüsü der geçerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...