Yıprandığınızda ne yaparsınız?

Birşey yüzünden yıprandığınızda, Düşünmekten yorulduğunuzda ne yaparsınız? kafanızı nasıl dağıtırsınız?

0|0
15|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• uyurum ben genelde öyle zamanlarda

0|0
    0|0
  • ütüyle geçiyorum üstünden.

0|0
    0|0
  • Ben uzun zamandır düşünmeme engel olamıyorum, kafamı boşaltamıyorum. Sürekli aklımdan bişeyler geçiyo ama hemen unutuyorum o yüzden sanki geçmişte kafamın içi düşüncelerle doluymuş gibi bir anım yok. En azından o anki sinirimden kendimi uzaklaştırmak için felsefik düşüncelerle kafamı oyalıyorum. Ben öldüğümde güzel çirkin bütün bu şeyler elimden gitmiş olucak gibi. Ya da her şeyin ne kadar anlamsız olduğuyla ilgili, ya da ben bu kişi olamam şu an rüya görüyor olmalıyım gibi düşünceler

0|0
    0|0
  • muhtemelen en yakın arkadaşımla görüşür, içerim.

1|0
    0|0
  • Etrafimdakilere belli etmemeye calisip en ufak seye gulerim. Yalniz kaldigimda sessizce aglarim. Sonra tekrar gulerim..

0|0
    0|0
  • aglarim hep.

0|0
    0|0
  • beni üzün kişiyle bir süre konuşmam

evde sorunum varsa bir süre evde kalmam ablamda felan kalırım

0|0
    0|0
  • Kolay kolay yıpranmam yıpranırsamda mutlaka yıpranmama değecek bir şey vardır .

Kafamı dağıtmaya çalışmam yıpransam da bir sonuca ulaşırım .

0|0
    0|0
  • Muzik...baska yolum yok...

0|0
    0|0
  • uyurum genelde

0|0
    0|0
  • Şeyine koyarım. (Rahatlatıyor, onaylanmış birşey bu).

0|0
    0|0
  • Senden iyisi yok boyle dusun..

0|0
    0|0
  • sigaram kahvem terliklerim

0|0
    0|0
  • başka şeylerle ilgilenirim

0|0
    0|1
  • Kafaya cok takan insanım ama düşünmekten cok yorulduğum zamn aman yeter böyle şeylerle hiç ugrasamam der uyumaya çalışırım baska seyler dusun kımse senden daha önemlı değil! son olaarak sana zakkum&cem adrian-biraz uyu şarkısını oneririm. Tak kulaklığını ve "unutabilmek için hepsini biraz uyu..."

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Müzik dinlerim, spor yaparım. Bunlar beni rahatlatır.

0|0
    0|0
  • komik bişeyler izlerim

0|0
    0|0
  • Hüznün tadını çıkar

0|0
    0|0
Yükleniyor...