Küçükken ve büyükken nasıldınız?

Küçük yaşlarda nasıldınız güzel ya da yakışıklı mıydınız büyüdükçe daha mı güzelleşip daha mı yakışıklı oldunuz ben yaşım ilerledikçe daha tipsiz olduğumu düşünüyorum küçükken en azından tatlı bir çocuktum siz küçükken nasıldınız şimdi eskiye göre daha mı güzelsiniz yoksa yaş ilerledikçe tipsiz mi oluyorsunuz?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Tatlıydım yine şimdi güzelmişim (öyle diyorlar) Kişilik olarak çok fırlama bir tiptim, büyüğünce hanıefendileştim hafiften :P Ama hala içimde o asi çocuk var. (Çıkartmayı bilene)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• küçükken normaldim minik haylazlıklar mıyırdamalarr büyüdükçe daha çok konuşmuşum daha çok daha çok derken geveze olmuşum çıkmışım daha çok kilo almışıım :D:D:D:D bir gıcıklaşmışım bir gıcıklaşmışım kii anlatamamam ama aynı olan tek şeyy yaptığım saçmalıklarr her yaşımda vaar :D:D

0|0
    0|0
  • küçükken tatlı bir kız çocuğuydum. gittikçe de güzelleştim

0|0
    0|0
  • kucukken cok tatliymsim buyuzden hep nazara gelirdm kamyon bile carpms.buyunce basima bir olay falan gelmynce anladimki aci gerçekler:(((

0|0
    0|0
  • Çocukken güzeldim de ergenliğe yeni yeni gireceğim zamanlar biraz bakımsızdım :) Şimdi çocukluğuma geri döndüm! :))

0|0
    0|0
  • çok güzel değildim çocukken, büyüyünce atak yaptım

0|0
    0|0
  • kuzukken daha guzelmısım git gide cırkınlesıyorum

0|0
    0|0
  • Çok kaba geldi bu soru bana.

0|0
    0|0
    • neden öyle geldi ki bir hata yaptıysam affedin

• özür dilerim haklısınız tipsiz biraz kaba olmuş

• Anlamana sevindim : )

Rica ederim yahu ,önemli değil tekrar .

Erkekler Ne Diyor 4

• Küçükken çirkindim hala çirkinim ve çirkin olacağım...

0|0
    0|0
  • küçükken tipsizdim büyürken nasıl olcam acaba dedim yine aynıyım, boşuna dememişler yedisinde neyse yetmişindede o diye :S

0|0
    0|0
  • küçükken pısırığın,sessizin ve korkağın tekiydim. Büyüdüm kendime geldim. Şimdi kötü çocuk benim hahaaha :DDDDDD

0|0
    0|0
  • Aynı boyutta gidiyorum normal. küçükken kaşlarım baya güzelmiş ama her gören çok iyi diyor. şimdi tabi büyüyünce kalınlaşıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...