Kas üstündeki yağ tabakası

Benim calf dediğimiz kısımda spordan dolayı kas oluştu. Ama uzun süre burayı çalıştırmadığımdan bu kasın üstünde yağ tabakası var. Yani sıkıp dokunduğumda sert ama yumuşak olan kısımlar da var.

Ben bu bölgeyi tekrar çalıştırırsam üstündeki yağ doku gider mi yoksa bacağım daha mı kalınlaşır ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• calf bolgesini nasıl kalınlastırdın ...atletizm ile ugrasıyor olmalısın cunku en zor bolgelerden biri yag yakma konusuna gelince vucut sabit bir yerden yag yakmaz...yani bolgesel yag yakımı yok

0|0
    0|0
    • uzun süre bale yapınca bu bölgede kas oluştu

• Teşekkürler :)

• burdaki konusanların cogununda lafına aldırıs etme once vucutlarına bak:) herkes yag tabakası ama herkes arnold mubarek neyse iyi gunler:)

Erkekler Ne Diyor 8

• kardio şart

link

Power Plus L Carnitine alırsan zararı yoktur daha kısada sonuçlar elde edersin

*not söylediğim şeylerin satıcısı felan değilim kullandığım ve faydasını gördüğüm herşeyi paylaşan biriyim

0|0
    0|0
  • 3 dir pro fitness yapan biri olarak kardiyo oneririm .. Kas yapmissim cunku yag yakmamissin karbonhidrat yakmissin.. Spordan once 10 yiyosan ayni sporu 5 yiyerek yap 3 haftada sonuc gormeye baslarsin.. Bisiklete degil banda bin ya da epliktik bisiklet mi ne diolar ona bin ama bisiklete binme

0|0
    0|0
  • calf iyidir ya daha iyi zıplarsın kardiyo yap yağ için

0|0
    0|0
  • günde 1.30 saat yürüyüş yap:)

0|0
    0|0
  • Başlık "Dam üstünde saksağan" gibi olmuş :D

1|0
    0|0
  • düzgün çalışırsan yağlar kasa dönüşür büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • ben de öyle düşünüyorum yalnız bacağım kalınlaşıp o yağ hala orda kalmasın da :/

• Ama en azından yağlı bölgede kas çalışırsan bir şekle girer aşırı yağlı değilse tabi ben de ondan bahsediyorum

• Madem cok rahatsizsin o kastan o zaman sen de kastan yak ama kesinlikle onermem

• biraz kardiyo calıs derim.

ne sporu yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • kardiyoya başladım 1 haftadır yapıyorum. Ama soruma cevap verseniz ? Ben bu bölgeyi çalıştırırsam ne olur ?

• agırlıkla calısmadıgın sürece pek şişmez. kardiyo yapıp vucuttaki genel yağı atın derim. yani özellikle oraya yogunlasmayın.

• Teşekkürler

• önce yağı erit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ağır sporlar yapmazsan kas olmaz ,düzenli sporla incelir.

0|0
    0|0
  • o yağlar eriyecek önce sonra kaslar gelişecek

0|0
    0|0
  • Yağ gider bence.

0|0
    0|0
  • yağları erit sporla kas olsun

0|0
    0|0
  • bacağın incelir mk.