Olasılıksız kitabının baş kahramanı gerçek bir kişilik mi?

Adam Fawer'in olasılıksız kitabın da geçen, David Caine karakteri gerçek mi? Yani gerçek hayatta böyle bir kişilik var mı? internette araştırdım ama bulamadım.

Kitabından başına T. David Caine'den ders alıntısı diye yazdığına göre ben vardır diye düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• "David T. Caine'in istatistik dersinden alıntı "

Bence Caine'nin hayali derslerinden bir kısım, Caine diye biri yok yani ...

Aynı yazarın "Empati" adlı eserini de öneririm, bu kitapta olasılıksızdaki bazı kahramanların ismini duyacaksınız...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bir arkadaşta buna benzer birşey söylemişti. adam fawer'in istatistik dahisi bir arkadaşı yapılacakları tartışırken gözlerini kırparak tahmini olasılıkları ortaya koyuyormuş ve ona göre hareket ediyormuş. adam bundan etkilenerek böyle bir karakter oluşturmuş. ama tabi net bir bilgi değil işte birinden duydum sadece.

0|0
    0|0
  • evet o benim. birazdan telefonun çalacak ve arayan kişi sana lavaboya gitmeni söyleyecek. orada aynaya yazılmış 6 rakam göreceksin. haftasonuna kadar o rakamlarla sayısal oyna ve büyük ikramiye sana çıksın. türk olasılıksızı :)

0|0
    0|0
  • ağır bir kişiliği var o kahramanın

0|0
    0|0
  • Ne desek yalan olur be :D Varsa da Allah uzun ömür versin :D

0|0
    0|0
  • sanmam ama kitaptakı kişi olsam heralde parayı ve her turlu seyi çabuk halledeerdım.

0|0
    0|0
  • okulda ki öğretmenin adını kitap kahramanı yapmış..

0|0
    0|0
    • Gerçek mi bu bilgi? Peki o öğretmeninin gerçekten bu tür güçleri,yetenekleri var mıymış, yoksa o kısımlar hikaye mi?

• gerçek olup olmadığını bilmiyorum bu bilginin..bende şuanda ablama sorarak öğrenmiştim o da takıntılıydı bu konuya..varsa bile öyle güçleri olmadığını varsayıyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• kitap güzelmii

şöleee okumalıkk güzel kitap artıyorum bunu öneriryo musunn

0|0
    0|0
    • Son derece öneririm.

• uuu tamam kesin okurum teşekkür ederimm

• kıtap sürükleyici okuman lazım.

• olabilir bence :) olma olasılığı olabilir olmamada olasılığıda olabilir :)

0|0
    0|0
  • okumadım ama herkes çok övüyor :(((( hayali olduğunu duydum

0|0
    0|0
  • sanmıyorum gerçek olduğunu

0|0
    0|0
  • bence öyle bir kişilik var.senin dediğin gibi alıntı olarak geçiyor...

0|0
    0|0
  • Aşık olacaktım ben o adama :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...