Kızlar neden sürekli çığlık atar....

Bir olaydan dolayi başarı gelse çığlık

üç kız bir araya gelse çığlık

Oyun oynayip kazansa çığlık

Hediye alsa çığlık

...ve daha degisik bir kac sey şeklinde gidiyor...iyide bu bağarmanin sebebi nedir erkeklerin bu sekilde bagardigini gordunuz mu hic

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü kızların beyincikleri erkek gibi değildir coolluk nedir bilmez utangaçlık nedir bilmez rezil olmak umrunda değildir

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben çığlık atmıyorum sadece böcek gördüğümde atıyorum o kadar :D:D

0|0
    0|0
    • "Ben çığlık atmıyorum sadece böcek gördüğümde atıyorum o kadar" bu nasıl bir cümledir be...:D

• :D öyle işte ya :D

• Erkeklerin birbirlerini itip kakmaları, yol ortasında kolarını bibirlerinin boynuna dolayıp güreşme çabaları da bana garip gelir hep

0|0
    0|0
  • Simariklik bence, hayatimdan hic oyle seylere ciglik atmadim atmam

1|1
    0|0
  • çok saçma hayatımda hiç çığlık atmadım desem yeridir bende anlamıyorum valla :/

0|0
    0|0
  • Narinliğimizden kaynaklanıyor bir kere.

0|0
    0|0
  • yok o kadar da değil :) sana öyleleri denk gelmis.

0|0
    0|0
  • içgüdü heralde:)

0|0
    0|0
  • Ben atmam.

0|0
    0|0
  • ben atmıyorum kibarca ay diyorum sonra beni korkutan ne varsa icabına bakıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• İçinde ki adrenalin vs. duygular patlama yapıyordur belki de kızlarda :)

0|1
    0|0
  • kızlar daha iyi bilir bunu.

0|0
    0|0
  • Sorma bilgisayarı kırıyodum yaaaa...

Ne lan bu böyle! Supernatural izliyorum. Her bölümünde 100 defa karılar çığlık atıyo. Hayır ilk karşılaşmadan bir anda çığlık atarsın da, cesedi iyice seyrediyo seyrediyo sonra basıyo çığlığı. Olum manyak mısın? O vakte kadar atmamışsın sonra nasıl kendini kaybediyon? Ya yok arkadaş ben anlamıyorum bunları ya. Zaten seyretmeyi de bıraktım. En fazla 2. sezona kadar dayandım. Tiskinç ya.

0|0
    0|0
  • Canı sıkılınca direk atarlar. felsefe meselesi olmuş :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...