Sadece iş mi derdi sizce?

Birlikte çalıştığım birinden hoşlanıyorum.duygularımın farkında sanırım.ama o ne hissediyor bilmiyorum.cumartesileri de çalışıyoruz ve dün iş sırasında hiç olmadığı kadar yakınlaştık.işimiz uzadı ve gece eve beni o bıraktı.iş yerinde aynı işi yapan o ben ve bir arkadaşımız daha var.bugün bir müşterimizin halledilmesi gereken işi çıkmış.diğer arkadaş işi olduğu için ona ulaşmış.o da kendisinin gelişinin zaman alacağını personelden birilerinin beni alıp işe götürmesini sonradan kendisinin de yetişeceğini söyleyip bana yönlendirmiş.sonradan iptal oldu zaten.aslında son dakika işlerini önemsemezdi.üstelik pazar günleri dünya umrunda olmazdı.akşam üzeri de kendisini arayan bir müşterimize beni aramasını söylemiş.derdi iş mi yoksa pazar günü ne yaptığımı dolaylı yoldan öğrenmek mi sizce?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya sizler na acayip insanlarsınız. Arkadaş bu ne adam müşteriyi başından savmış sana satmış sen ilgilen diye ama sende kalkmış bunu beni mi deniyor pazar günleri ne yapıyorum demişsin ya git Allahaşkına ya. 25 yaşı geçmişsin ama neyse susucam devam etmiyeyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Aynı işyerinde ilişki = riskin karesi.

0|0
    0|1
  • Patronun galiba...

0|0
    0|0
  • İstatistiklere göre dünyada aynı iş yerinde çalışan uyumlu çiftlerin evlilik olasılığı %70 miş :D

0|0
    0|0
  • Hiç 1 şey anlamadım ya düzgün yazsana biraz

0|0
    0|0
  • valla bende pek bişi anlamadım kızma ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...