Görücü usulü evliliğe bakışınız nedir?ilerde böyle birşey düşünür müsünüz?

Görücü usulü evliliğe bakışınız nedir?ilerde böyle birşey düşünür müsünüz?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• görücü usulü yolda belde sokakta arkadaş çevrende gördüğün gibi bişey zaten. eski zamanlardaki gibi değil. Allah yazdıysa olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Düşünürüm. Zaten adı görücü usulü. Tanıştırıp aradan çekiliyorlar sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • ben denedim ama olmadı, kısmet bu işler nereden ne olacağı belli olmaz, fırsatları elinin tersiyle bakmadan itmemek lazım ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0
  • tabi düşünürüm,kısmet bu işler nerde nasıl olacagı belli olmaz

0|0
    0|0
  • zor duruma dusersem dusunrm :D

0|0
    0|0
  • öyle olacak bu gidişle :D

0|0
    0|0
    • Daha güvenilir olmaz mı sence? günümüzde güvenilecek insan kaldı mı ki. Sonuçta aile çevrenden ya da arkadaş çevrenden birilerinin önerisi ile görüşeceksin onlar güvenmese seni tanıştırmazlar.

• evet en azından hemen sıkılma olayı olmaz :D

• ben 30+ yım halen görücü usulünü düsünmüyorum neden dersen bana sacma geliyor kız evde damat adayını ve ailesini bekliyor gelip begensinler diye bir izzet bir ikram hanım hanımcık pozlar filan sanki manavdan kavun karpuz secmeye geliyorlar kızlar secilmek için degil bizim de secme hakkımız var illa gelecek görücüler içinden mi bulucaz kısmetimizi bir kadın olarak secme hakkımız da oldugunu düsünüyorum biz neden damat adayı bakmıyoruz annemizi babamızı arkamıza katıp..

0|0
    0|0
  • sadece ask evliliği iyi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İslama göre olması gereken o. Bir kadınla öyle el ele, kol kola flört edemezsin. Modernlik adı altında zinaya basamak olmuş oluyor. Evlenmeden önce sünnetlere uyulmuyor, olan evliliklerde de bereket olmuyor boşanmalar artıyor. Yapılan araştırmalara göre görücü usülü evlilikler daha uzun ömürlü olduğu biliniyor.

0|0
    0|0
  • daha iyi ve daha güvenilir bunda kötü birşey yok en azından kimin nesidir nedir az cok biliyorlar sana önerenler..

0|0
    0|0
  • düşünürüm tabii. neden olmasın. daha heyecanlı olur.

0|0
    0|0
  • benm tanıdığım sevdiğim birisi olmalı öyle şeyler eskide kaldı artık nesil değişti

0|0
    0|0
  • ileride değil şu anda düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...