Hiç onsuz yaşayamam deyipte ondan ayrı kaldıgınız birileri oldugumu hayatınızda?

hiç onsuz yaşayamam deyipte ondan ayrı kaldıgınız birileri oldugumu hayatınızda?

0|0
105

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Demiştim sanırım onun için ölecek değildim ya boş işler...

0|1
    0|0
  • Oldu oldu, demez olaydım.

0|1
    0|0
  • 3 senemi verdiğim adam için onsuz yapamam edemem diyodum ayrıldıktan snra anladım ki onsuz daha iyi olurmuşum ben

0|1
    0|0
    • aynen benim gibi olmussun :) degmiyor hayırsız insanlara

• bekliyorum sanırım inkar etsemde ...

• çok beklersin daha çok çok... ömrün beklemekle geçer sonra bir bakmışsın ömrün geçmiş ömründen de o

• ewet malesef :( sevgilim..

0|1
    0|0
    • dönmedi demi :) kedinin kasabı izledigi gibi sende onu gözlüyorsun dönecek mi diye

• boşver cok karışık..

• onsuz yaşayamam dedim ama yaşıyorum hala yaşamak denirse tabi nefes almaktan ibaret bir yaşam. Sabah onunla açıyorum gözümü gece onunla kapatıyorum atamıyorum aklımdan. Acım biraz hafifler diye uyumaya çalışıyorum ama bu seferde rüyalarımda acı çekiyorum. Yaşıyor muyum sizce?

0|1
    0|0
    • yaşiyorsun sen yaşıyorsun hemde herkezden güzel sen aşk acısı ile olgunlasıyorsun...yanmayan yürekten sevda bekleme ilerde birini seversin oda seni sever hemde dersinki onceki seven nerde şimdiki nerde biri yureginde saklı yara digeri yaninda elini tutan bir mutluluk yaran kabuk baglamaz ama mutlulugunda o yarayı sarar dert etme...

• sana gelsin link sonuna kadar dinlemeni tavsiye ederim

• teşekkürler :) keşkeler de yaşanmıyor işte

• Olmuştu =)

0|1
    0|0
  • Annem oldu. Tapar gibi seviyordum kadını ve beni bırakıp gitmişti.

Bir söz okumuştum Allah diyor ki; kimi benden çok seversem onu senden alrım.

Çok şükür iyi olduğunu bilmekte yetiyor bana.

0|1
    0|0
  • Muhakkak olmuştur. Zaten kimi o kadar seversen, o gider.

0|1
    0|0
  • bal gibide yaşanıyormuş

0|1
    0|0
  • Olmadı ...Olmasın da.:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• onsuz yaşayamam diyenlerin hepside gayet güzel yaşamaktadır :)) yani bu cümle tamamen palavradır :))

0|1
    0|0
    • nasıl yaşıyorlar birde onlara sor derim :)

• ask mıknatıs gibi sen ne kadar cok seversen onun çekim gücüne o kadar yaklasıyorken o da uzaklasıyor hep aynı kutupta insanlar dek geliyor bir zıt kutup gelmedi cekim gücüne kapılacak

• inş gelir diyelim ya sevmek ve sevilmek güzel şey...

• Yaşanıyo abi yaşanıyo da gerçekten yaşayıp yaşamadığını bilmiyosun

0|1
    0|0
  • şu an hayatımda öyle birilri yok

0|1
    0|0
  • Kendim olmadan yaşayamam.

0|1
    0|0
    • aşk 2 kişiliktir :) kendini bu kadar sevme başkalarıyla paylaş

• Kız olsa gerisi kolay. Mesele değil ki:)

• yok ya ciddenşu anen kotusune baksan dügün istiyor full takım alıcaksın oturma yatak odasi ev yoksa kirasi bunları risk alamıyorum ben sahsen evlenenleri goruyorum 1 2 ay mutlu sonra borclar gelmeye baslayınca stres vs dügün bana sacma geliyor millet eglensin tepinsin diye damat gelin o kadar borca giriyor eglenen kim misafirler ? borcu odeyen stres vs yasayan kim damat gelin ? neresinde mantık bunun millet eglensin diye cektigin eziyete bak dugun yapmasan olmaz diyolar vs vs detaylarda detaylr

Yükleniyor...