Karşı balkondaki kızdan numarasını adını falan istesem tersler mi?

merhaba arkadaşlar bizim karşı apartmana almanyadan bir aile geldi ve balkonlarımız karşı karşıya arada 5-6metre mesafe var. bugün balkonda benim yaşlarımda bir kız telefonda arkadaşıyla konuşuyordu dediklerini duydum ve bunu anladım, kız çok tatlı ve sanırım hoşlanmaya başladım. şimdi soruya gelelim, kızdan numarasını adını falan istesem tersler mi ve nasıl isteyebilirim ? not:almanca biliyorum

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Tersleyebilir.Doğrudan değil de dolaylı olarak iste.Mesela şu iş için sizi aramam gerekiyor gibi..

0|0
    0|1
    • tamam da daha önce bir muhabbetimiz olmadı ki

• bi şekilde karşılaşmaya çalışırım teşekkür ettim

• Ben teşekkür ederim:) Hadi göreyim seni.:D

Kızlar Ne Diyor 5

• numaranı bir kağıda yazarak içine cicek koyup uçak yapıp at dönerse senindir :D

0|0
    0|0
  • direk isteme tersler bence. ben olsam terslerim :) en azından biraz konuş arada gülümseme falan ondan sonra bir konu açıp ordan bağlayabilirsin

0|0
    0|0
    • konuşmaya nasıl başlayabilirim peki ? :)

• al ya ne kaybedersin , sanki hiç değilse içinde kalmasın

0|0
    0|0
  • Scheize was ist deine problem :D

0|0
    0|0
  • pat diye istenmez olur mu öyle şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İlk başta o kız ile muhabbet kuracağın bir ortam yakalamaya çalış. Örneğin kız parka oturdu, mahallede arkadaş edinirse belki onlardan teki seninde arkadaşın olur, onun üzerinden arkadaşlık kurmaya bak. Bir kaç merhaba yaptığın zaman zaten büyük bir ihtimal numarasını verir. Şimdi arkadaşımla otursa ondan isterim diyebilirsin ama senin alman ve birde direk konuya girmeden arkadaş ortamının olması daha iyi. Buna benzer şekillerde, kısacası ilk başta iletişim kuracak bir ortam bul. Böyle yaparsan kız korkabilir.

0|0
    0|0
  • dene ve gör dostum

ben o kız değilim ki ne yapacağını nereden bileyim .

ben olsaydım ne yapardımlara takılma bence

0|0
    0|0
  • was ist los ?

0|0
    0|0
  • yahu önce bir tanışıp sohbet açmaya çalış, öyle çat diye telefon numarası istenmez dostum.

0|0
    0|0
  • kezbansa tersler

0|0
    0|0
  • yolunu kes tenhaya çek iste numarasını

0|0
    0|0
  • En fazla bir saksı atar.

0|0
    0|0
  • almanca olarak telini iste