Bir şey danışmak/sormak istiyorum ün.ile ilgili bir bakar mısınız?

Bir şey danışacağım. Ben bu sene ün. Sınavına girdim 275 aldım normalde aklımda ege reklamcılık vardı ama çalışmayınca yalan oldu . Ben ilerde cafe açmak istiyorum eğer allah nasip ederse bu yüzden işletme mi okusam diye düşünüyorum fakat 2 senelik tutuyor . Tercih edersem çok büyü bir ihtimalle geliyor. Bankacılık, halkla ilişkiler,adalet, büro yön. Turizm işltmeciliği vs vs bu bölümlerde tutuyor 2 senelik . 4 senelikte edebiyat ve tarih bölümü tutuyor. Ben ne yazsam mantıklı olur. İşletme yazayım dedim ( gerçi bende mat yok.) arkadaş işletmeden bir b.k olmaz dedi napayım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 275 puanla tarih mi? bizim arkadaş 2 sene önce 400küsür puanla girdi tarih bölümüne. ya da şöyle söyliyim türkiye genelinde 12bininci olarak girdi sen iyice bir incele istersen kılavuzu :)

0|0
    0|0
    • Yok canım doğru, tarihz/edebiyat bölüm puanları düştü

• Arkadaşım nereye bakıyorsun bilmiyorum ama çok boş konuşuyorsun sus.

• sen 2 yıllığa bile giremezsin bu kafayla ah ah böylelerini de üniversiteye alıyolar ya daha ne diyim. tablo 4 nedir bilir misin? aç bir incele AOBP 0.12 kısmındaki sıralamaya bak dicem ama sen onu da anlamıcaksın o yüzden sana hayatta başarılar diyorum konu kapanmıştır.

Erkekler Ne Diyor 3

• İşletme 2 yıllık okuyup aöfden 4'e tamamlayabilirsin bankacılıkta torpilin varsa en fazla gişeye girersin diğer söylediklerini zaten tercih listene almakla hata edersin .

0|0
    0|0
  • Turizm ya da aşçılık oku. Pasta masta yapmayı öğren. Cafeye işletmeciyi her yerde bulursun.

0|0
    0|0
  • Turizm işletmeciliği oku alanın genişlesin tecrübe edinirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...