Sevgiliniz böyle yapsa ne ypardınız??

Sevgilim erkek kardeşi ve arkadaşıyla birlikte saat 7 gibi denize gittiler. Dedim ki çok karanlığa kalma dedim. Sms hakkıda yok zaten. Aradım öyle söylemiştim. Sonra neyse aradı bu saat 8 gibi falan çıkcaz şimdi gitcez dedi. Çıktığımızda çaldırırım ben senı dedi. İyi tamam dedim. Sonra yarım saat geçti hala çaldırmadı. Merak ettim arıyorm açmıyor falan. Mesaj atıyom aramıyor benı. Merak ettim. Onun gittiği yerde bizim eve yakın 10 dklık yol. Gittim sonunda motorla oraya. Ne göreyim bide. Adamlar biraları almış arabnın üstüne bira içiyolar. Sarhoş adamlar ! Sonra baktım sevglim yok. Beni çaldırdı sonra. Eve gidince çaldırırım demişti. Çaldırdı. Sonra ben bunun evinin önünden geçiyordm baktım daha gitmemiş eve yeni gidiyor yürüyor. Ben kaskla motorla yanından geçtim. Tanımıştır herhalde. Arkadaşlar ne yapmam lazım ne demem lazım. Ya içkici sarhoş adamların olduğu yerde denize gidiyor aramıyor benı haberdar etmiyor. Bide eve gidince çaldırırım diyor ama eve gitmeden çaldırıyor. Ne demem lazım ne yapmam lazım...

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Güvenini sarsmış. Ama belki adamlar gelince başka yere gitmiştir.Bunu yargılamadan önce sor herşeyi öğrenki tartışırsanız haksız duruma düşme.Güvenin gitmişse yapabileceğin birşey yok zaten. Ona çok değer veriyorsun belli.Birdaha yapmaması için söz verdir.Birdaha yakalarsan yol ver

0|0
    0|0
    • Ya güveniyorm kardeşim ben ya. Sarhoş 3-4 tane adam ve 19 yşında 2 kız bide 16 yaşında erkek diyorm ya! Tacizi var şeycisi var.. Töbe yarabbı ya!

• Belki orada girmemiştir. zaten eve yakın biryerdey çaldırmışsada eve gidince duş falan alacak ya ondan erken davranmıştır

Kızlar Ne Diyor 1

• sor niye yalan soyluyosun niye bakmiyosun telefonuna orda ne isin var diye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sakin hic bisey deme.. Kiz sana dakikalik rapor vercek degil. Eve giderken caldirmis iste. Kiskanclik sakin yapma sogutursun. Unut bu konuyu direk. Bi kizi kendinden sogutmanin en kolay yolu kiskanclik yapmak. Eger yaparsan bir haftaya kalmaz sevgilim telefonlarima cevap vermiyor beni sallamiyor napmaliyim diye soru sorarsin burda...

0|0
    1|0
    • Kıskanmasam 1 sene çıkmazdı kardeş. Her insanı aynı kefeye koyma olurmu. Karakter meselesi.

Yükleniyor...