Çok sinirli olduğunuzda ne yaparsınız ?

Diyelimki en büyük şeytanınız aileniz oldu ve sizin yaptığınız emekleri sizden habersiz gereksiz diye çöpe attı siz daha önce evi terkettiniz ama ailenizin ısrarı üzerine birdaha size karışmamaları üzerine geri geldiniz en büyük emeğiniz çöpde çok önemli öfkenizi nerden alırsınız kimi döversiniz duvarları yumruklamakdan elleriniz kullanılmaz halde artık.

0|0
109

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok büyük bir haksızlığa uğramışsam nihayetinde senin dediğin gibi emek verdiğim her şey onlar tarafından çöpteyse o evde durmam sanırım. Ailemle yine görüşürüm ama sürekli bir arada olmak sakıncalı.

0|1
    0|0
    • Artık odamda kilit var kilitlerim ama hayla karışılıyo bana birgün el bombasını alıp evde patlatcam valla

• Hakkında hayırlısı olsun arkadaşım.

• inşallah bakalım stresden ne saç kaldı ne beyin

• bagira bagira kufur ederim elime ne gecerse kirar atarim parcalarim.hatta eski sevgilimin uzerine bicakla gitmistim korkudan kacmisti :D

0|1
    0|0
    • Ya dışarı çıkıp önemü gelene saldırasım var yoksa annem elimde kalıcak

• Teşekkürler Allah gönlüne göre versin

• ne demek.amin seninde

• Ne attigina bagli

0|1
    0|0
    • Çok önemli notlarını senin amacına ulaştıracak şeyleri geçmişini s*km*şler zaten sen geleceğinin derdindesin ama oda gitti

• Ailene neden bu kadar kizginsin?

• Ailem yok benim annem var babam öldü . Ben geleceğimin derdindeyim hayatım alt üst zaten ahiretimi geleceğimi kurtarmak istiyorum ama şeytan annemin üzerinden saldırıyo

• Çok sinirlendiğim zaman tehlikeli olurum ben.

Yalnız bırakılmalıyım.

0|1
    0|0
  • hiç kimseyle konuşmadan bütün eşyalarımı toplarım,telefon hattımı kırarım,çeker giderim.

0|1
    0|0
    • Daha önce gittim 1 hafta ama her kötü yola girdim ben kötü olmak istemiyorum

• iç huzurun olsun önemli olan o.intikammış falan hepsi hikaye aslında. vicdanın rahat edecekse yak geç herşeyi.

• Onun için sabr ediyorum zaten elimde kalıcak ondan sonra ben vicdanıma söz geçiremiyecem

• Sevgilime patlarım, güzel bir şekilde o.o

0|1
    0|0
    • Benim benden başka kimsem yok ben kime patlayım en büyük sevgilim Allahda yanımda değil

• Karşımdakine zarar veremediğimden kendime zarar veririm..

0|1
    0|0
  • Vahşileşirim.Gerisini sen düşün .

0|1
    0|0
  • elimin altında ne varsa kırar dökerim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çok merak ettim en büyük emeğin neymiş. Yana ön yargılı yaklaşmamak elde değil be. Profil resmine bak Alemdar.. Atarlı, ergen arkadaş. Ellerin kullanılmaz halde nasıl yazıyorsun..

Sadece şunu yaparım; Bağırırım. Fakat o sinir suçsuz birinden çıkar.

0|1
    0|0
    • Atarlı ergen dediğin kişinin facesini göstereyim sana polatla ilgili birşey yok link

• Kendini ifşa ederek ergen oldun gene.

• Boşver sen burdan uza bence kardeşim hiç isyanlı bir yazı gördünmü duvarımda ben kaç yılın sabrını atıyorum üstümden asıl ergen sensiz çünkü ön yargılısın nerden biliyorsun olanları

• Merhaba Şeytancı

Tabirler çok yanlış.. Aile şeytan olmaz bu hareketlerle

Kast-ı mahsus atmamış ya.. Hayırlısı bakalım.

Yaptığım emekler kıyıda köşede ayak altında geziyorsa kendimde suç aramam lazım.

0|1
    0|0
    • Hepsi dolabımdaydı birde pişkin pişkin gereksiz diye attım diyo odama kilit taktım artık

• Dolabını açıp atması sakat olmuş

Cahilliklerine ver

• Bu hayatta her bok olucan lise mezunu olupda hemde cahil olmuyacan adama mal derler

• dilşerimi sıkarım ve dururum öyle hiçbirşey yapmam kimseyede duvarada.

1|2
    0|0
  • Hayır.. Gülecek eğlenecek bir şeyler bulmaya çalışırım aksine..Kendimi harap etmem ne gerek var. Bir daha gelmiyeceğiz dünyaya..

0|1
    0|0
  • Çok sinirlendiğimde depremler yarattığımdan yanıma kimse yaklaşmaz..

Nadiren sinirlenirim..

0|1
    0|0
  • Çamlığa giderim :)

0|1
    0|0
  • en büyük emek neydi çöpe atıldı

0|1
    0|0
    • Okadar çapalayıp önemli şeyleri tuttuğun notlar yani geleceğin geçmişimi s*ktiler zaten şimdide geleceğimi s*kmeye çalışıyolar

• o zaman o kısmı unutman gerek,neticede ailen snein kötülüğünü istemez yeni sayfaya bak

• Bazen isteyebilir işte herkesin verdiği zarardan daha büyüğünü verebilirler. Kimsenin yıkamadığını onlar yıkar

• bir şey kıyarım bir yere vururum

0|1
    0|0
  • Hasbinallah çekerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...