Neden her branşta başarılı değiliz?

Türkiye neden her branşta başarılı değil? Sadece futbolu kastetmiyorum

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Mesela;

Kokuyor mu diye kontrol etmek için ayağını burnuna kadar sokan milletten uluslararası bi' jimnastikçinin çıkmamış olması gerçekten utanç verici..

Bunun gibi değil mi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bugün futbolda 20 yasından 25 yasında kadar olan oyunculara hala genç diyoruz vakti var diyoruz Avrupalı 17 yasındakı oyuncuya genc dıyor sadece .

Türkiyede ciddi anlamda tesis sorunu vardı ,siz bakmayın oyle sagda sola tenis kortu olduguna ya da yüzme havuzlarının olduguna oraya gidenler zaten neredeyse kendi evlerinde aynı imkanı olan kişilerdir.Devletin halkına sundugu tesis dogru durust yoktu yenı yenı yapılıyor tesisler .

Son yıllarda irili ufaklı bir sürü spor organizasyonuna ev sahipliği yapıyoruz buralarda bugun basarı gelmesede o tesisler sayesinde spora olan ilgi artacak daha cok sporcu yetisecek ve daha cok basarı gelecek .

Sporda futbol dışında gelişen ülkelere bakalım hepsindeki gelişim olimpiyatlar sonrasına dayanır ,olimpiayatları alan ülkeler sonrasında aşırı gelişme sağlıyor .

0|0
    0|0
  • çünkü yeterli spor tesisleri yoktu şu an biraz daha arttı diyebiliriz,bir de gerekli disiplini göstermiyoruz.

0|0
    0|0
  • alt yapı ve maddi destek yetersiz

0|0
    0|0
  • Her branşta yeteri kadar alt yapı yok ..

Önem verilmiyo ..

0|0
    0|0
  • Basketbol ve voleybolda dünya iyilerindeniz.

0|0
    0|0
  • voleybolda başarılıyız. ama teşvik yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• istikrar yok,çabuk şişiriryoruz

0|0
    0|0
  • temel sebebi egitim bana göre futbala sanata diger sosyal şeylere deger vermiyoruz yapana gerekli ilgi gösterilmiyor sonra hiçbir bransta basarlı olamıyoruz milli takımımızın hali ortada

0|0
    0|0
  • hala ne sporu sakatlanırsan oynuyamazsın 657 memur ol kafasıbnda yaşayan anne babalar olduğu için

0|0
    0|0
  • İçimizdeki irlandalılar diye bir söz var :))

0|0
    0|0
  • başta eğitim yok küçük yaşta gençleri spora yönlendirecek zihniyetler yok yeni yeni oluşuyor bu olgular.

0|0
    0|0
  • çünkü hepimiz aslında çalışsa zeki çocuğuz da çalışmıyoruz

0|0
    0|0
  • Çünkü Türk insanı çalışmayı sevmiyor.Yapılan şey hangi dal olursa olsun, çalışmadan bir yerlere gelmek zor.

0|0
    0|0
  • Yetersiz altyapı :D

0|0
    0|0
  • türk kulüplerinin başarılı olduğu branşlar var

0|0
    0|0
  • imkan yok olsa aslında çok güçlü insanlarız

0|0
    0|0
  • ?km her branşta başarılı